Svédasztal hatszor

Prémium Hotel Panoráma étterme SiófokPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok a térképen

2023. júniusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2023. június 6.
A Panoráma Hotel vendégeiként 3 svédasztalos reggelit és 3, szintén svédasztalos vacsorát fogyasztottunk itt el. A reggeli a szokásos hazai 3-4 csillagos éttermek megszokott, nem túl izgalmas kínálatát hozta. Rántotta, ham & eggs, tükörtojás, sült virsli, kolbász, felvágottak, sajtos, zöldségek, friss, aszalt és kompót gyümölcsök, tejberizs, grill zöldségek, bundás kenyér, cornflakes, több-kevesebb változatossággal az egyes napok között. A pékáruk az egyik napon eléggé le voltak fosztva, kb. csak sima kenyér volt, és nemigen töltötték már fel, miközben előző nap diós csiga, csokis párna, vajas croissant (mini méretek) is voltak bőségesen, illetve két féle kalács is. A gép kávé és üdítő iható, nem átütő színvonal. Teából széles kínálat.
Ami nagyon tetszett, hogy az étterem tágas, napos, sok asztalos volt, az ételek nem egy helyre voltak benyomorítva, így a szálloda méretei és nagy vendégszáma ellenére sem volt zsúfoltság érzetünk az étteremben, és sorban állásra, várakozásra sem volt példa. A szép kora nyári időben a teraszon is lehetett étkezni, kávézni.
A vacsora kínálata nekem nagyon tetszett, magyar és nemzetközi klasszikusok jellemzőek, amiket a magyar vendégek többsége keres és szeret. Példaképp említem a vadas marhát vagy a libacombot lila káposztával. Ugyanakkor a főételek között minden este szerepelt zöldséges étel és húsmentes fogás is. Az előételek külsőre izgalmasak, de némelyik íztelen volt. Mindig volt valamilyen gyerekmenü is. Kétféle leves, melyek egyike krémleves, a másik valami tartalmas húsos (gulyás, ragu, palócleves). Minden este kínáltak egy meleg desszertet, de ezek egyike sem ragadott meg, ellenben a pohárkrémek és a 3-4 féle apró szeletes süti!
Az italok túlárazottak, szervizdíjjal megfejelve, pedig igazán lehetne kitenni 1-1 kancsó vizet minden asztalra, szerintem ettől nem menne csődbe a szálloda, viszont gesztusértéke van.
Hangulat:Kiváló
Prémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - MosdóPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma étterme Siófok - Egyéb
Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással