Koktélt mindenkinek!

Prémium Hotel Panoráma kávézója SiófokPrémium Hotel Panoráma kávézója Siófok a térképen

2023. júniusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2023. június 12.
A szálloda vendégeiként ittunk pár italt a bárban. Elsőként az érkezéskor kapott welcome drink kuponokat használtuk fel, ami eléggé kötött volt, mivel az alkoholos italokon belül kizárólag pezsgőre és egyfajta pezsgős koktélra, illetve alkoholmentes gyümölcslére volt beváltható. Igazából úgy vettük, hogy ajándék lónak..., de azért ha már ad a hotel valamit, akkor lehetne ezt egy kicsit rugalmasabban is szerintem. Esténként lejöttünk 1-1 koktélra a bárba, csak úgy a hangulat kedvéért. Alkoholmentes koktélból mindössze 4 fajtát tartottak (1500 Ft), ezeket a 3 este során mind végig is kóstoltuk, többször is sort kerítve a Virgin Mohito, Virgin Pina Colada, Virgin Strawberry Colada koktélokra, ezeket a kiskorúak itták, én meg próbáltam inkább minden nap valami mást megkóstolni.
Tetszett, hogy két kifejezetten Pünkösdre kínált koktélt is készítettek (1850 Ft), valamint volt "helyi" Panoráma (2200 Ft) nevet viselő koktéljuk is. A 10% szervizdíj még pluszban értendő a zárójelben megadott árakra.
A gyümölcslevek decije 310 Ft, őszibarackot, feketeribizlit ittunk, eper nem volt. A 3 dl-es limonádé 900 Ft.
A bár úgy került kialakításra, hogy a lobby felől, illetve az étteremből is ki lehet szolgálni.
Erőforrás hiányában az egyik este az elkészült koktélokat a pultnál lehetett átvenni, a másik két este viszont kihozták az asztalunkhoz.
Természetesen a szobaszámlához lehetett íratni a bár költést, és a végén egy összegben fizettünk.
A kínálat nem túl széles, de túlmutat a kommersz szinten.
Prémium Hotel Panoráma kávézója Siófok - Étel/italPrémium Hotel Panoráma kávézója Siófok - Étel/italPrémium Hotel Panoráma kávézója Siófok - BelsőPrémium Hotel Panoráma kávézója Siófok - EgyébPrémium Hotel Panoráma kávézója Siófok - Étel/italPrémium Hotel Panoráma kávézója Siófok - BelsőPrémium Hotel Panoráma kávézója Siófok - BelsőPrémium Hotel Panoráma kávézója Siófok - BelsőPrémium Hotel Panoráma kávézója Siófok - Étel/italPrémium Hotel Panoráma kávézója Siófok - Étel/italPrémium Hotel Panoráma kávézója Siófok - Étlap/itallapPrémium Hotel Panoráma kávézója Siófok - Étlap/itallapPrémium Hotel Panoráma kávézója Siófok - Étel/italPrémium Hotel Panoráma kávézója Siófok - Étel/italPrémium Hotel Panoráma kávézója Siófok - BelsőPrémium Hotel Panoráma kávézója Siófok - BelsőPrémium Hotel Panoráma kávézója Siófok - Belső
Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással