Sanyi Sarok Siófok

CE Plaza Hotel Siófok

Sanyi Sarok Siófok vélemények

2082
Átlagos 2023. szeptember 24.egyedül járt itt
Már az északi part kanyarulatánál kezdtem gondolkodni az evés lehetőségén, mert hát szerves anyaggal él az ember, aztán megyek, Kenese, Akarattya, semmi. . . jó, hát forduljunk Világos felé. . . csak esznek itt is valamit az emberek. . Valami Lavender Terasz. . hát, azt még mindig zárva találtam. Alsó út, hopp, egy panzió!
Sanyi Sarok Siófok - Külső képSanyi Sarok Siófok - Étel/italSanyi Sarok Siófok - BelsőSanyi Sarok Siófok - BelsőSanyi Sarok Siófok - EgyébSanyi Sarok Siófok - BelsőSanyi Sarok Siófok - Egyéb