Siófoki Óriáskerék Siófok

Siófoki Óriáskerék Siófok
Siófoki Óriáskerék SiófokSiófoki Óriáskerék Siófok
Siófoki Óriáskerék SiófokSiófoki Óriáskerék Siófok

Siófoki Óriáskerék Siófok bemutatkozása

Magyarország egyetlen egyedi gyártású óriáskereke, amely mára már Balaton egyik legismertebb jelképé vált. A megépítésénél arra törekedtek, hogy hazai alapanyagokból készüljön el az Óriáskerék.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Siófoki Óriáskerék Siófok vélemények

Kihagyhatatlan 2023. június 13.gyerekekkel járt itt
Siófok egyik legnépszerűbb látványossága az óriáskerék, amely a Nagystrand területén kapott helyet. Ahogy a strand is fizetős, úgy természetesen az óriáskerék is az, az üzemeltetők és a jegyszedők azonban két teljesen külön céget képviselnek, így ha a strand nyitva tartási idejében akarunk felmenni "kerekezni", akkor külön kioszkban kell a jegyet megvásárolni a strand bejáratánál.
Siófoki Óriáskerék Siófok - EgyébSiófoki Óriáskerék Siófok - EgyébSiófoki Óriáskerék Siófok - EgyébSiófoki Óriáskerék Siófok - EgyébSiófoki Óriáskerék Siófok - EgyébSiófoki Óriáskerék Siófok - EgyébSiófoki Óriáskerék Siófok - EgyébSiófoki Óriáskerék Siófok - EgyébSiófoki Óriáskerék Siófok - EgyébSiófoki Óriáskerék Siófok - Egyéb
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 19 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.