Greco: Visszatértünk a Bellába :) - Apartman Bella Panzió Siófok

Apartman Bella Panzió Siófok értékelése
4. helyezett a 223 siófoki szállás közül

Visszatértünk a Bellába :)

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 8.
Az apartman Siófokon a Batthányi utcán található. Második alkalommal választottuk szálláshelynek és most sem csalódtunk. A kikötő, a Petőfi sétány és a városközpont is tényleg néhány perc gyaloglással elérhető. A pihenést nem zavarja az éjszakai élet. A tisztaság és felszereltség kifogástalan, a szobák tágasak, elegendő asztal, szék és pakolóhely áll rendelkezésre. A zárt udvarban történő parkolás díja teljesen korrekt. A kontinentális reggeliért az árat kissé soknak találom, de ez csak opció. A dolgozók kedvesek, segítőkészek.

Étkezés: Átlagos

Szeretnéd követni Greco felhasználót?    Igen

Apartman Bella Panzió Siófok
8600 Siófok
Batthyány Lajos u. 14.

2020. december 22.
Csodahely! Picit szerettünk volna kiszabadulni a mindennapos gondokból és árak alapján választottuk ezt a helyet, kuponoldalon. Nagyon jól választottunk! Mindennel meg vagyunk elégedve, ajánlom másoknak is.

2019. október 21.
Nagyon szép és tiszta szobát találtunk.A konyha felszereltsége is kifogástalan volt.Kényelmes volt az ágy.Megfelelő a szoba mérete,berendezése. A csomagban egy két személyre szóló fürdő belépő is benne volt. Ennek örültünk és igénybe is vettük. Két éjszakát töltöttünk ott,reggelivel. A...

2019. május 13.
Minden úgy volt, ahogy az ajánlatban szerepelt.Maximálisan meg voltunk elégedve. Kedves személyzet, remek szállás, nagyon jó elhelyezkedés.Biztos, hogy vissza fogunk még térni. Tiszta szívből ajánljuk mindenkinek.

Apartman Bella Panzió, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Páros kikapcsolódás ősztől tavaszig (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-09-14 - 2021-05-20
 - Páros kikapcsolódás (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 8.984,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-29 - 2021-06-01