Apartman Bella Panzió Siófok
8600 Siófok, Batthyány Lajos u. 14.

Apartman Bella Panzió Siófok a térképen

Apartman Bella Panzió Siófok értékelése:

4. helyezett a 223 siófoki szállás közül
16. helyezett Balatonon - 1136 szállás közül

Apartman Bella Panzió Siófok bemutatkozása

A Balaton fővárosaként emlegetett Siófokon, az Aranyparttól csupán pár lépésre áll az Apartman Bella Panzió. A mediterrán hangulatú épület ideális választás azok számára, akik közel maradnának a város lüktető központjához, és szórakozni szeretnének. A szálláshely kényelmes apartmanjai a békés, nyugodt kikapcsolódásra vágyók számára zavartalan pihenést biztosítanak.

Apartman Bella Panzió Siófok képei

Apartman Bella Panzió Siófok vélemények

Mobilról küldte. | 2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. december 22.
Csodahely! Picit szerettünk volna kiszabadulni a mindennapos gondokból és árak alapján választottuk ezt a helyet, kuponoldalon. Nagyon jól választottunk! Mindennel meg vagyunk elégedve, ajánlom másoknak is.

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 8.
Az apartman Siófokon a Batthányi utcán található. Második alkalommal választottuk szálláshelynek és most sem csalódtunk. A kikötő, a Petőfi sétány és a városközpont is tényleg néhány perc gyaloglással elérhető. A pihenést nem zavarja az éjszakai élet. A tisztaság és felszereltség kifogástalan, a szobák tágasak, elegendő asztal, szék és pakolóhely áll rendelkezésre.
2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
Nagyon szép és tiszta szobát találtunk. A konyha felszereltsége is kifogástalan volt. Kényelmes volt az ágy. Megfelelő a szoba mérete,berendezése. A csomagban egy két személyre szóló fürdő belépő is benne volt. Ennek örültünk és igénybe is vettük. Két éjszakát töltöttünk ott,reggelivel. A reggeli bőséges volt,a választék két nap után már egy kicsit egyhangú
lett volna.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
Minden úgy volt, ahogy az ajánlatban szerepelt.Maximálisan meg voltunk elégedve. Kedves személyzet, remek szállás, nagyon jó elhelyezkedés.Biztos, hogy vissza fogunk még térni. Tiszta szívből ajánljuk mindenkinek.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 2.
Pozitív: A fekvése Nagyon jó. Közel a parthoz. Az épület kertje pazar. Nagy gondot fordítottak rá,hogy gyönyörű legyen. A szoba tágas. Az ágyak kényelmesek. Negatívum: Fogadtatás még mindig az NDK stílus, kb olyan arccal: megjöttél te paraszt. ? ? A szoba koszos, az illemhelyiségben nincs légfrísítő. A párna, paplan borzasztó ócska.

2014. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. április 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Újra vendégük lehettünk, és újra nem csalódtunk. Már másodszor jártunk náluk, de a színvonal - az előző látogatásunkhoz képest, ami 1 évvel ezelőtt volt - semmit sem változott: úgyanolyan kedves és segítőkész a személyzet, az apartman tisztasága kiváló, a környezet szép, izléses és igényes.

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
2 éjszakát töltöttünk a párommal a panzióban, nagyon jól éreztük magunkat. Szép környezet, tiszta apartman, kedves, segítőkész személyzet. A panzióhoz vezető úton gyönyörű platánfák állnak, és a közelben lévő Jókai parkban kellemes sétákat lehet tenni. A szobánk nagyon tetszett, kényelmes ágyunk volt, rendezett körülmények között tudtuk eltölteni a hétvégénket.

2013. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2013. június 15.
Szép környezet, közel a Balaton, kényelmes apartmanok. A reggeli megfelelő, a személyzet segítőkész, 12 fős csoporttal is könnyen meg lehet szervezni a hétvégét. Az apartmanok szépek, megfelelően berendezettek, bár mintha nem mindenhol láttam volna mikrohullámú sütőt a konyhákban. A fürdő szép, tiszta volt. Ár érték arányt megfelelőnek találtam.

Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.20-ig
Apartman Bella Panzió
4 nap/3 éjszaka 8.984,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.01-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 14.229,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, romantikus bekészítéssel, wellness centrum és szauna világ használattal Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.12. - 2021.02.14.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
2 nap/1 éjszaka 28.822 - 40.351,- Ft/fő/éj között: választott ellátással, wellness oázissal, gyermek animációs programokkal
2021.06.15. - 2021.08.29.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 19.250,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, internet elérhetőséggel
2021.06.11. - 2021.06.24.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.05.31.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.12.23.
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.20-ig
Hotel Carpe Diem
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 18.720,- Ft/fő/éj között: reggelivel, üdvözlőitallal, játszótérrel
Érvényes: 2021.10.31-ig

Szállodák Siófokon és környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Holiday Hotel Csopak Csopak
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Valentin napi hétvége (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)

SiófokX