City Hotel Siófok ★★★

06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

City Hotel Siófok vélemények

Kiváló 2023. szeptember 1.a párjával járt itt
A város közepén helyezkedik el, karnyújtásnyira mindentől, a víztorony, Pláza szomszédságában. Reggeli változatos és finom. A tetőtér nyáron borzasztó meleg. Ettől függetlenül elegedettek voltunk és bátran ajánlom!
Kiváló 2021. szeptember 8.a párjával járt itt
Siófok közepén helyezkedik el, szinte kocsit nem is kell használni, minden elérhető távolságra van. Ehhez képest alacsony árak vannak. Reggeli bőséges volt. 2-szer voltunk már itt, de nem lehetetlen, hogy még visszatérünk!
Kiváló 2019. július 13.családjával járt itt
Belvárosi szállás, Szeged kellős közepén. Könnyen megközelíthető. Saját parkolója van. A szobák kényelmesek, viszonylag nagyok. Kilátás remek. A reggeli elég egyszerű, de nem rossz. Máskor is itt fogunk foglalni szobát, ha Szegeden lesz programunk.
Szörnyű 2018. március 18.barátokkal járt itt
1. Nyáron a tetőtér elviselhetetlenül meleg, hajnal ötig aludni nem lehet. 2. Egy kattogó ventillátor van a szobában ami semmit nem ér, a klímát a tetőtérben felejtsétek el. 3. Recseg az ágy. 4. Zuhanyozni normálisan nem lehet, mert ömlik kifelé a víz. 5. Spórolós reggeli ezért az árért kicsit erős, és várhatsz mire újra töltik a reggelit.
2017. augusztus 24.családjával járt itt
A szállás kiváló helyen helyezkedik el, mégis csendes helyen. A tulajdonos hölgy rendkívül segítőkész, a szállás nagyon tiszta, figyelmesek a törölközőt frissre cserélik, a reggeli bőséges és finom.

Segítőkészek, programokat ajánlanak a környéken.

Ajánljuk másoknak is akik Siófokon szeretnének szállást belvárosban mégis csendes nyugodt helyen közel mindenhez.
2014. június 19.a párjával járt itt
Nem Balaton-parti szállás, hanem a város közepén lévő szálláshely. A szállás jó lett volna, ha nem a város egyik legnagyobb discojára néz az ablak (vagy legalább leírhatták volna). Pihenni sokat nem lehetett a zajtól. A félpanziós ellátás finom és bőséges volt. Mivel az idő elromlott, kérdésünkre kimerítő tájékoztatást kaptunk a lehetőségekről.
2013. május 14.a párjával járt itt
A párommal úgy gondoltuk, elmegyünk egy pár napra Siófokra! Amikor kinéztük a helyet, nem úgy volt feltüntetve, ami a valóság. Balaton-parti szálláshelyről van szó, ehelyett egy jó 200 méternyi séta. . . de azt mondtuk, ez legyen a legkevesebb! Maga a szállás jó volt, bár az ablakunk a mellettünk levő épület tetejére nézett!
City Hotel Siófok - Szobák