Club218 Siófok Apartmanház Siófok
8600 Siófok, Beszédes József sétány 83.

Club218 Siófok Apartmanház Siófok a térképen

Club218 Siófok Apartmanház Siófok értékelése

Légy te az első!

Légy az első, aki értékeli ezt a helyet! Értékeléseddel most wellness hétvégét nyerhetsz nyereményjátékunkon.

Club218 Siófok Apartmanház Siófok képei

Szállások Siófok városában
Wellness csomagok Siófok városában

Club218 Siófok Apartmanház Siófok vélemények

Alice Csiba TOP szállásértékelő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 5.
2 ejszakara foglaltunk szallast, kellemes fogadtatas nagyon kedves Zsuzsa nevü hölgy szemelyeben, az 5. emeleten volt az apartman, gyönyörü kilatassal a balatonra.modernül berendezett 2 legterü alvasi lehetöseggel. A konyha is mindennel felszerelt, a fözeshez minden adott. tehat ajanlom mindenkinek hogy itt foglaljon szallast a nyaralashoz.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 18.
Az apartmanházban 2. alkalommal foglaltunk szállást. Az elhelyezkedés kiváló, hisz a Balaton partjától egy kiskapu és néhány méter választ el. Minden apartman Balatoni panorámás, a földszintiek kertkapcsolatosak. Az apartmanok modernek, tiszták és tökéletesen felszereltek, pár napos tartózkodáshoz minden rendelkezésre áll.

Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 26.350,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020.06.15-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 13.677 - 20.795,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig

Szállodák Siófok környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Ezerszínű ősz (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval - teljes előrefizetéssel (2 éjtől)

SiófokX