Diana Hotel Siófok ★★★

Diana Hotel Siófok
Diana Hotel SiófokDiana Hotel Siófok
Diana Hotel SiófokDiana Hotel Siófok

Diana Hotel Siófok bemutatkozása

A Diana Hotel Siófok legszebb részén, az Aranyparton található, 100 m-re a Balatontól. Nyugodt környezetben, távol a város zajától várjuk pihenni vágyó vendégeinket. Ideális üdülés kisgyermekes családoknak, a hotel területén játszótér és játszószoba kedvez kis vendégeinknek. A városközpont, vasútállomás 1,5 km.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Diana Hotel Siófok vélemények

Kiváló 2019. június 5.a párjával járt itt
Itt nyaralunk,a parommal Anliabol,de csak a legjpobbakat tudok irni.A szeemelyzet a kiszolgalas minden igenyt kielegit.A szoba tiszta es nagyon szep,gyonyoru minden!Az etterem fantasztikus,kivalo etlap minden igenyt kielegit!Mindekinek ajanlom,ha legkozelebb Magyarorszagra jovunk feltetlenul ide jovunk vossza.
Diana Hotel Siófok - Külső képDiana Hotel Siófok - Medence/kert
Kiváló 2014. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Családommal két héttel ezelőtt jártunk a Diana Hotelban és a jövőben szeretnénk minden nyáron ellátogatni mivel nagyon jól éreztük magunkat. A szobák felszereltsége és tisztasága minden elvárásunkat felül múlta. A dolgozók segítőkészek és precízek voltak bármilyen kéréssel vagy kérdéssel is fordultunk hozzájuk.
Kiváló 2014. augusztus 2.a párjával járt itt
Júliusban voltam párommal a Diana Hotelben. Első alkalommal látogattunk el a szállodába, de ezentúl biztos, hogy visszatérő vendégeik leszünk. A személyzet nagyon kedves volt, segítőkész. Bármilyen "problémával" fordultunk hozzájuk, mindig a maximumra törekedtek.
Diana Hotel Siófok - Medence/kert
Diana Hotel válasza
Kedves Értékelő!
Köszönjük pozitív visszajelzését,a jövőben is arra törekszünk,hogy a Vendég nálunk jól érezze magát!Várjuk vissza szeretettel!
2014. augusztus 6., Varga Beáta, üzletvezető