Dorina Wellness Apartman Siófok

Dorina Wellness Apartman Siófok
Dorina Wellness Apartman SiófokDorina Wellness Apartman Siófok
Dorina Wellness Apartman SiófokDorina Wellness Apartman Siófok

Dorina Wellness Apartman Siófok bemutatkozása

Siófok centrumától nem messze, a Balatontól 100 méterre található az egész évben nyitva tartó Dorina Wellness Apartman. Az apartman földszintjén egy 300 négyzetméteres wellness-részleg került kialakításra, melyet a szálláshely vendégei díjmentesen vehetnek igénybe.

A Dorina Wellness Apartman legnépszerűbb csomagjai

Dorina Wellness Apartman Siófok - Legjobb ár (min. 3 éj)
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Dorina Wellness Apartman Siófok vélemények

Kiváló 2019. július 22.gyerekekkel járt itt
Nagyon kedves fogadtatásban volt részünk. A szobák, fürdőszoba tökéletes volt, tiszta, rendezett, minden szükséges megtalálható. Az erkély nagy, kényelmes bútorokkal, pont az óriáskerékre látni. Légkondi is rendben, bár csak néha használtuk, az erkélyajtó folyamatosan nyitva volt, ez nekünk elég :-) Földszinti wellnesst gyerekek nagyon élvezték :-) Nagystrand kb.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt már4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. július 6.gyerekekkel járt itt
3 éjszakát töltöttünk a szálláson, ami minden igényt kielégítő volt. A tavaszi időpontnak köszönhetően kevesen voltak, a medencében is egyszerre egy-egy család tudott kikapcsolódni. A szállás elhelyezkedése is nagyon tetszett, a kikötő és a sétáló utca is mind pár percnyi séta távolságra volt. Reméljük, a jövőben még vissza tudunk térni erre a szállásra.
Kiváló 2017. január 4. járt itt
Az apartmnház földszintjén rövid úszómedence, jakuzzi, szauna, kondi gépek találhatók, ami a nap végén kellemes kikapcsolódást jelentett. Mi alig találkoztunk valakivel, talán az őszi időpont miatt. A szobánk tágas, kényelmes, jól felszerelt konyhával, nagy ülőbútorokkal. A parkolás jól megoldott. Kedvező az elhelyezkedése is. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
2016. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Az apartman jó elhelyezkedésű, közel a parthoz , a sétányhoz, (mégis csendes helyen) nagyon jól felszerelt(légkondi, DVD lejátszó, vasaló, hajszárító, mosógép. . . ),a szobák tágasak, ízlésesen berendezettek. A wellness rész tiszta, szauna, jacuzzi, medence sosem volt zsúfolt. Jó és rossz idő esetén is kellemesen el lehet tölteni az időt.
Kiváló 2013. június 8.a párjával járt itt
A Dorina wellness apartman Siófokon a Balatontól 100 méterre, a centrumtól 300 méterre található. Már régen kiszemeltük párommal ezt a csodálatos helyet, de sajnos mikor szerettünk volna menni, már nem volt hely. Mivel nem adtunk fel, hogy egyszer eljussunk ide, ezért 2012. decemberében a két ünnep között gondoltuk hátha összejön, s lám így is lett.
Dorina Wellness Apartman Siófok - Külső képDorina Wellness Apartman Siófok - BelsőDorina Wellness Apartman Siófok - WellnessDorina Wellness Apartman Siófok - Wellness
Kiváló 2013. április 23. járt itt
A Dorina Wellness Apartman egy nagyon kényelmes szállás,közel a Balatonhoz. A vendéglátónk nagyon kedves és segítőkész volt. A lakás jól felszerelt, modern bútorokkal berendezett,szép és tiszta. A földszinten van egy úszómedence,jacuzzi különböző kondigépek és egy szauna is. Az autó zárt udvarban parkolt.
Nagyon jó választás volt ez a szállás. Jól éreztük magunkat Siófokon.
Dorina Wellness Apartman Siófok a térképen
8600 SiófokKöztársaság u. 6.
• fedett úszómedence • szauna • Spa & wellness center • fodrászat • masszázs • pezsgőfürdő • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 4 kg-ig: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)