Park Hotel Siófok Siófok

06.28-08.30.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Park Hotel Siófok Siófok vélemények

Kiváló 2016. május 20.egyedül járt itt
Csodás volt a szállás, nagyon szép a kilátás, az ételek íze fenséges. A melegvízes fürdő és szauna a kicsit szomorkásabb idő ellenére is felüdített minket, mire a nap is ránk mosolygot.
Kiváló 2016. január 4.a párjával járt itt
Mindennel megvoltunk elégedve:-ellenben két dolgot találtunk hiányosságként elkönyvelni:
-Mivel "szilveszteri gálavacsora "lévén a lajikus számára az éjféli koccintás elengedhetetlen kelléke a pezsgő! -ez nem volt a kínálatban! (Mivel nemvagyunk nagy alkohol pusztítók ez az egy pohárka szerintem belefért volna !
2016. január 2.gyerekekkel járt itt
A szállás nagyon jó helyen szép környezetben található. Sajnos az a pici plusz még hiányzik, amit a kiszolgálás és a hozzáállás valamennyire kompenzálni tudott. Búra nélküli fürdőszoba lámpa kiégett égővel, billegő WC, csukhatatlan fürdőszobaajtó. A TV csere érett, mert annyira ciripelt már a tápja, hogy félő volt megadja magát.
2015. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Júliusi nagy hőség idején töltöttünk a szállodában pár napot. Tetőtéri családi szobánk klímás volt, így jól tudtunk ott pihenni, aludni. Tisztaság: a szobákban odaérkezésünkkor vagy elfelejtettek felsöpörni, felmosni, vagy csak ímmel-ámmal tették azt, különös tekintettel a bútorzat alatt, mert bizony recsegett a homok a talpunk alatt.