Piroska Csárda & Fogadó Siófok

Piroska Csárda & Fogadó Siófok
Piroska Csárda & Fogadó SiófokPiroska Csárda & Fogadó Siófok
Piroska Csárda & Fogadó SiófokPiroska Csárda & Fogadó Siófok

Piroska Csárda & Fogadó Siófok bemutatkozása

A Piroska Fogadó & Csárda Siófokon, az Ezüstparttól mindössze 600 méterre várja vendégeit. A szálláshelyet a szabadstrand és a belváros közelsége teszi igazán vonzóvá amellett, hogy gyermekbarát, modern szobákat kínál.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Piroska Csárda & Fogadó Siófok vélemények

2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2078 feltöltött kép
Kiváló 2023. október 25.a párjával járt itt
Mi két egymás utáni napon is itt étkeztünk. Nagyon szép, hatalmas, kellemes hely és az év minden napján nyitva van! Az árak a hely szinvonalához igazodnak. A kemencébe be is volt fűtve, jó meleget árasztott. Az ételek nagyon finomak, jó adagok. Zöldség párlataik is vannak, a fiúk a tököst nagyon értékelték. A pincérek figyelmesek, a mosdó tiszta.
Piroska Csárda & Fogadó Siófok - EgyébPiroska Csárda & Fogadó Siófok - EgyébPiroska Csárda & Fogadó Siófok - EgyébPiroska Csárda & Fogadó Siófok - EgyébPiroska Csárda & Fogadó Siófok - EgyébPiroska Csárda & Fogadó Siófok - EgyébPiroska Csárda & Fogadó Siófok - EgyébPiroska Csárda & Fogadó Siófok - Egyéb
Gyenge 2017. április 17.barátokkal járt itt
Egy éjszakát töltöttünk a szálláson, a barátnőmnek szerveztem meglepetés vacsorát és barátnős estét. A felszolgáló hölgy már a fogadtatáskor érezhetően modortalan volt és ez csak fokozódott. Még csak az italunkat rendeltük meg, amikor fel kellett tennünk a kérdést, hogy zavarunk-e. . mert ebben az esetben kereshetünk más szállást is.
2014. augusztus 12.a párjával járt itt
A fogadó/panzió név megtévesztő, hiszen annyira színvonalas szép szobákat rejt, hogy akad egy két szálloda, aki megirigyelhetné a helyet. Mi imádtuk :) Tiszta,modern és barátságos kis szállás, mi klímát is kértünk, ami működött is. A szállás elfoglalása ugyan kicsit nehezen indult(egyéb nem publikus ok miatt), de a recepciós kolléganő igen rugalmas volt és mindent megoldott.
Piroska Csárda & Fogadó Siófok - KörnyékPiroska Csárda & Fogadó Siófok - Környék
Kiváló 2013. április 28.családjával járt itt
Gyönyörűszép, megújult környezetben, nagy tapasztalattal és jó ízléssel rendelkező szakáccsal és személyzettel várt minket a Piroska Csárda és Fogadó. A gyermekbarát és vendégközpontú Fogadó minden olyan tulajdonsággal rendelkezik, amire egy Balatonra látogató vendég vágyik.