Gusztilak Üdülő Siófok

Gusztilak Üdülő Siófok
Gusztilak Üdülő SiófokGusztilak Üdülő Siófok
Gusztilak Üdülő SiófokGusztilak Üdülő Siófok

Gusztilak Üdülő Siófok bemutatkozása

Siófokon, az Aranypart szabad strandi részének közelében, a partközeli szórakozóhelyektől néhány száz méterre várja visszatérő és új vendégeit a Gusztilak Üdülő. Az üdülő remek kiindulópont a város nyüzsgő központjának eléréséhez, az igazi siófoki nyárba való bekapcsolódáshoz.

5Szolgáltatás
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Gusztilak Üdülő Siófok vélemények

Kiváló 2022. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Jó helyi adottságokkal rendelkező, mindennel maximálisan felszerelt, igényesen, praktikusan kialakitott szálláshely. Csak ajánlani tudom aktív pihenésre, kikapcsolódásra, vagy a Siófok pörgös életében résztvevő, és utána nyugalomra vágyó családoknak, fiataloknak, és szinte minden korosztálynak.
Kiváló 2017. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Nagyon elégedett vagyok,szerintem remek hely.Családias,komfortos,igazi üdülő.Megfizethető ár,tiszta szobák,felszerelt konyha,jó fej tulaj.
Gusztilak Üdülő Siófok - Szórakozás/SportGusztilak Üdülő Siófok - Szórakozás/Sport
Kiváló 2017. június 5.a párjával járt itt
Abszolut pozitiv volt! Tiszta szoba, a tulaj kulonosen kedves es figyelmes volt! Hangulatos kis kerthelyseggel, minnden kozel: a strand 5 perc seta es a varos kozpont, boltok szinten.
Kiváló 2013. szeptember 19.barátokkal járt itt
Jó helyen van,könnyen megközelithető. Utószezonban vettük igénybe. Nagyon kedves fogadtatásban volt részünk. Kedvezményes kuponnnal mentünk,már nem volt más vendég. A szobák is megfeleltek a képen látottaknak. Pihenésre,kikapcsolódásra alkalmas hely. Mi pihenni mentünk ezért választottuk az utószezont. Azt kaptuk amit vártunk. Ajánlani tudom másoknak is.