Vicze Apartman Siófok

Vicze Apartman Siófok
Vicze Apartman SiófokVicze Apartman Siófok
Vicze Apartman SiófokVicze Apartman Siófok

Vicze Apartman Siófok bemutatkozása

A Vicze Apartman a nyári szórakozási lehetőségekhez közel helyezkedik el: a Coca-Cola Beach, a füves és homokos szabadstrand, a pizzériák, kerthelyiségek, éttermek, a pubok és bárok néhány perces sétával elérhetők.

3Szolgáltatás
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Vicze Apartman Siófok vélemények

2088
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2088 feltöltött kép
2023. október 25.a párjával járt itt
Azért itt foglaltunk, mert csak pár percre van az autóbusz állomástól és kocsival kerítésen belül lehetett parkolni. Nagy ház, több szobával, de most csak mi és barátunk volt a vendég, így nagyon kényelmes és csendes volt, tudtunk pihenni. A szoba és a fürdő éppen jó méretű, az ágy kényelmes volt.
Vicze Apartman Siófok - EgyébVicze Apartman Siófok - EgyébVicze Apartman Siófok - EgyébVicze Apartman Siófok - Egyéb
Szörnyű 2022. július 25.a párjával járt itt
Megszálltunk itt a párommal egy hétre, de sajnos kidobott pénz volt! Lepusztult, elhanyagolt, koszos hely. Pókháló, por mindenhol, fürdőszoba küszöb rohad, penészes, szúnyogháló van, de minek? A borostyán be nő az ablakon, csak az a rovar nem jön be ezen keresztül, amelyik épp nem akar. Ráadásul iszonyatosan zajos, pihenésre teljességgel alkalmatlan!
Kiváló 2020. július 23.gyerekekkel járt itt
Tetszett, hogy a szálláshely közel volt a szabad strandhoz, illetve a Plázshoz is egyaránt. A szálláshely jól felszerelt. Kisbolt a sarkon. Ide még visszatérünk.