Villa B96 Siófok

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Villa B96 Siófok vélemények

2020. augusztus 14.családjával járt itt
Egy hirtelen ötlet alapján úgy döntöttünk, megyünk Siófokra. Az interneten találtunk egy szállásra, ahol nem volt hely, de a villa B96-ot ajánlották. Emeleti apartman volt a mienk. Nagyon jó helyen van, körbe fenyőkkel. A szoba kényelmes volt. A tulaj kedves, szolgálatkész. Ez az első nyár, hogy kiadják. Ezért lehetett némi hiányosság.
Villa B96 Siófok - Külső képVilla B96 Siófok - Külső képVilla B96 Siófok - Külső képVilla B96 Siófok - SzobákVilla B96 Siófok - SzobákVilla B96 Siófok - KörnyékVilla B96 Siófok - Külső képVilla B96 Siófok - KörnyékVilla B96 Siófok - Medence/kert