4,1

06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Vár Étterem Sirok vélemények

Szörnyű 2023. október 14.barátokkal járt itt
Igen, hideg húsleves amire ahhoz képest még várni is kellett. Az innivalóra külön rákellett kérdezni, hogy esetleg eltűnt-e útközben......
2088
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2088 feltöltött kép
2023. június 10.a párjával járt itt
Nem szálltunk meg, hanem ebédelni tértünk be. Asztalt előre foglaltam, de most nem sokan voltak. Kívülről és belülről is tetszetős a hely. Húslevest kértünk, de a fiúknak a 2 dl-es adag kicsi, így ők rendes tányérban kapták. Ez viszont így több, mint 2. 000 Ft volt, hát ez kicsit sok ezért. A második fogás Végvári volt, az enyém köret nélkül.
Vár Étterem Sirok - EgyébVár Étterem Sirok - EgyébVár Étterem Sirok - EgyébVár Étterem Sirok - Egyéb
Kiváló 2022. május 11.a párjával járt itt
A Kékestetőről hazafelé kerestük meg férjemmel a Vár Éttermet Sirokban. Nem volt rajtunk kívül még más vendég. A kiszolgálás gyors és udvarias volt. Az ételek finomak és nagy adagok voltak. A tulajdonos hölggyel nagyon jól elbeszélgettünk. Szakmailag is eszmét cseréltünk. Ha legközelebb arra járunk ismét betérünk ebbe az étterembe. Másoknak is szívesen ajánljuk.
Kiváló 2017. április 28.barátokkal járt itt
Egy nagyon kedves barátommal volt szerencsém felfedezni az éttermet, nem bántam meg, biztos, hogy visszatérünk még! Váratlanul, véletlen tértünk be az étterembe. Bükkszéken nem leltünk nyitott éttermet, és az éhség nagy úr, keresni kezdtünk, így jutottunk el ide. Kedves, mosolygós hölgy fogadott bennünket, már ettől jól éreztük magunkat.
Kiváló 2017. április 28.barátokkal járt itt
2017 áprilisában Húsvét egyik napján arrafelé jártam egy ismerősömmel ingatlant nézni. Hazafelé tartottunk, megéheztünk. Megnéztük hátha nyitva van az étterem. Nagyon kedvesen szívélyesen fogadtak. A kiszolgáló hölgy (tulajdonos) nagyon kedvesen készséggel válaszolt minden kérdésünkre. A felszolgált ételek nagyon finomak voltak.
Kiváló 2017. április 15.a párjával járt itt
Kedves fogadtatás, viszonylag (éhesek voltunk) gyors kiszolgálás, jó ízű ételek. A húsok is finomak voltak, nemcsak a köretek. A gépnek túl rövid az értékelésem, pedig a lényeg benne volt! Nos: a felszolgáló anyáskodó, nagyanyáskodó kedvességgel fordult a vendégek és gyerekeik felé. Nem szaladgált villámként, mégis időben az ebédünkhöz jutottunk.
Kiváló 2016. november 1.gyerekekkel járt itt
7-9 éves gyermekekkel érkeztünk Bükkszékről, mivel ott nem volt nyitva étterem. Záróra után telefonáltam, és nem reméltem, hogy ilyen szívesen fogadnak. A tulajdonos hölgy fogadott bennünket, akinek nem győztem hálálkodni, hogy nem kényszerülök tovább keresgélni éttermet két gyermekkel.
Kiváló 2016. május 19.gyerekekkel járt itt
A múlt hétvégén jártunk családommal a siroki vár étteremben, ahol nagyon pozitív élménnyel távoztunk, ugyanis az ételek finomak és ízletesek voltak. Mi Vár-tálat kértünk és a gyerekeknek 2 féladagot, rántott húst rizzsel. Az étel jól át volt sütve és izletes volt. A gyerekeim mindent megettek, pedig igazán válogatósak.
Szörnyű 2016. május 17. járt itt
Szomorúan látom be, hogy életem legrosszabb vendéglátós tapasztalatán vagyok túl - élménynek aligha nevezhetném, hiszen az a szó hordoz némi pozitív tartalmat is magával. Barátainkkal a vár meglátogatása után egy jó ebéd reményében döntöttünk a Vár Étterem mellett.
Kiváló 2016. április 18.a párjával járt itt
Az előző hétvégén jártam a párommal Sirokon és a Siroki várból hazafelé indulva pillantottuk meg az éttermet. Egy kiadós kirándulás után mentünk be ebédelni. Ott nagy szeretettel fogadtak minket, gyorsan kiválasztottuk az ételeket és italokat, amit rövid időn belül megkaptunk.
Vár Étterem Sirok a térképen
3332 SirokPetőfi út 29.
• csoportokat szívesen fogad • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar