GAncsa: Kellemes vacsorák - Végvár Ételbár Sirok

1. helyezett a 3 siroki étterem közül

Kellemes vacsorák

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 7. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Félpanzióra voltunk befizetve a nyaralásunk során. Külön félpanziós étlapról választhatunk. Amin viszonylag nagy volt a választék. Nagyon finom ízletes és szépen tálalt ételeket kaptunk. A kiszolgálás is nagyon udvarias és figyelmes volt. Egy kis furcsaság volt azért! Amikor babgulyást ettünk, kértünk hozzá egy kis erős paprikát. Máshol ez alap az ételhez ha kér a vendég, de itt sehol nem volt feltüntetve az étlapon sem, hogy a végén ezt 150 forintért ki számlázák!

Ételek / Italok:
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni GAncsa felhasználót?    Igen

3332 Sirok
0192/19/A hrsz.; várparkoló után

2020. június 12.
Évente többször is betérünk ide, amikor Sirokon járunk. A turista menü rendkívül korrekt áron van (1700 Ft kb), és valóban elég a leves és a főétel. Hangulatos hely a vár tövében, gyors a kiszolgálás és jól esik ide betérni túra után. Mindig vannak vendégek, de gyorsan halad. Kint van a...