3332 Sirok, 0192/19/A hrsz.; várparkoló után

T. Éva2 TOP szállásértékelő
T. Éva2 TOP étteremértékelő
T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2020. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 12.
Évente többször is betérünk ide, amikor Sirokon járunk. A turista menü rendkívül korrekt áron van (1700 Ft kb), és valóban elég a leves és a főétel. Hangulatos hely a vár tövében, gyors a kiszolgálás és jól esik ide betérni túra után. Mindig vannak vendégek, de gyorsan halad. Kint van a gyerekeknek játék lehetőség, amíg az ételre várnak.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Félpanzióra voltunk befizetve a nyaralásunk során. Külön félpanziós étlapról választhatunk. Amin viszonylag nagy volt a választék. Nagyon finom ízletes és szépen tálalt ételeket kaptunk. A kiszolgálás is nagyon udvarias és figyelmes volt. Egy kis furcsaság volt azért! Amikor babgulyást ettünk, kértünk hozzá egy kis erős paprikát.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 12.
A siroki vár nagyon tetszett (bár éppen egy része felújítás miatt nem látogatható). Kicsi, takaros, gyönyörű kilátással. Ajánlom mindenkinek. A vártúra után jól esik egy ebéd. Erre tökéletes a vár közvetlen tövében, a várparkoló után lévő Végvár Ételbár. Arra számítani kell, hogy nem elég a turista pénztárca egy ebédhez, gyakorlatilag ez egy étterem, éttermi árakkal.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 8.
Nagyon barátságos környezetben, barátságos felszolgálók isteni ételeket kínálnak. A borok finomak. A gyerkőc az udvaron lévő fa mászókán és hintán nagyon jól érezte magát. . . . . . . . . . . Csak ajánlani tudom! Az étterem által kínált egy napos program csomag ( kincsvadászat, vártúra, 3 órás Bükkszékfürdő belépő és háromfogásos ebéd) kitűnő és ötletes.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 20.
Nagyon bőséges és finom ételeket fogyasztottunk itt. A kiszolgálás kedves és figyelmes! Nekem nagyon melegem volt ezért inkább bent ültünk le. Ablak nyitással próbáltunk levegőt becsempészni, nem sok sikerrel. Ezt a negatívumot betudom a nagy melegnek. Sajna a telefonom feladta, ezért nem tudok fotókat prezentálni, de megérné megmutatni mindenkinek milyen adag ételt szolgáltak fel!
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2017. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
A siroki vár parkolójából egy nem túl hosszú, de izmos sétáút vezet fel a hegyre a vár bejáratáig. Az út elején található a Végvár Ételbár, ami egy takaros, hangulatos magyaros étteremnek néz ki, kellemes terasszal, plusz az út másik oldalán egy külön fagyis kioszkkal. Ha éppen senki nincs a fagyispultban, akkor egy kicsit várni kell.

Legnépszerűbb csomagok Sirokon és környékén
Halháza Vendégház
Sirok
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2021.04.20. - 2022.04.20.
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.21. - 2021.12.20.
Öko-Park Panzió
Szarvaskő
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, túratérképpel, Nordicwalking bot kölcsönzéssel, retúr vonatjeggyel a kis piros vonatra, parkolással
2021.04.06. - 2021.12.23.
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 5.725 - 8.200,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.04.20. - 2021.12.31.
Vár Camping
Sirok
3 nap/2 éjszaka 5.485,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kincsvadászattal, kerékpárbérléssel
2021.05.21. - 2021.10.03.
Csobogó Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.20. - 2022.04.20.

Szállodák Sirok környékén
Kikelet Club Hotel Sirok
Kastélyhotel Sasvár Sirok
D&A Apartmanház Sirok
Pünkösd (min. 3 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)

Végvár Ételbár SirokX