Borókás Vendégház Sirok

Borókás Vendégház Sirok
3332 Sirok, Dobó István utca 4.

Borókás Vendégház Sirok a térképen

Borókás Vendégház Sirok értékelése:

3. helyezett a 8 siroki szállás közül

Borókás Vendégház Sirok - vélemények, kritkikák

Borókás Vendégház Sirok vélemények

2015. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. december 6.
Több mint 10 éve járunk már ide; először egy majd két és három gyermekünkkel. Többször voltunk itt nyaralni, szilveszterezni vagy csak egy hosszú hétvégére. Mindig nagyon jól éreztük magunkat és tökéletes pihenésben és kikapcsolódásban volt részünk.

2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. december 4.
A vendéglátóink a legcsodálatosabb emberek akiket volt szerencsénk megismerni! Igazi meghitt családias hangulatot teremtenek a vendégek számára mindig örömmel megyünk hozzájuk mert mindent megtesznek azért hogy jól érezzük magunkat. Nagyon tiszta otthonos és gyermekbarát szállás! Csak ajánlani tudom azoknak akik nyugalomra jó levegőre és kikapcsolódásra vágynak!

2015. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. december 4.
Sokszor jártunk már a Borókás vendégházban, családdal, barátokkal, és mindíg remekül éreztük magunkat. A legemlékezetesebb ezek közül az volt, amikor Endre vezetésével kirándultunk egy nagyot a Mátrában,és amikor fáradtan hazaértünk Marika vacsorája várt minket (és Endre pálinkája) .

Halháza Vendégház
Érvényes: 2020.09.16-ig
Tóbik Vendégház
Sirok
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.16-ig
Sirocave Barlang Apartmanok
Sirok
3 nap/2 éjszaka 7.380,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, vár belépővel, kerékpár bérléssel
Érvényes: 2019.12.20-ig

Szállodák Sirok környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

SirokX