Borostyánkert Vendéglő Sitke
9671 Sitke, Kossuth u. 21.

Borostyánkert Vendéglő Sitke a térképen

Borostyánkert Vendéglő Sitke értékelése:

1. helyezett a 2 sitkei étterem közül
371. helyezett Nyugat Dunántúlon - 761 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, angol, német
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, akadálymentes ...
Visa
Soproni

Borostyánkert Vendéglő Sitke bemutatkozása

A régi polgári házból kialakított vendéglő a település központjában a Sárvár-Celldömölk-Pápa útvonal mentén található, Sárvártól 6, Celldömölktől 10 km távolságra. A vendéglő kertjéből szép kilátás nyílik a Ság-hegyre, illetve a Hercsegre.
A ... Tovább >>
A Borostyánkertben 60 fős étterem, 40 fős fedett terasz és tekepálya várja a pihenni, szórakozni vágyó vendégeket. Vállaljuk lakodalmak, házassági évfordulók, név- és születésnapok, ballagások és vállalati találkozók rendezését. Étlapunkon mindenki találhat kedvére való fogásokat. Házias jellegű konyhánkban kitűnő ételekből választhatnak vendégeink.

Borostyánkert Vendéglő Sitke képei

Borostyánkert Vendéglő Sitke vélemények

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 22.
Kétszer jártunk már az étteremben, első két alkalommal inkább negatív élményekben gazdagodtunk, viszont azóta ismerősöktől jó véleményeket hallottunk így gondoltuk: hát legyen, kap még egy lehetőséget tőlünk a hely. Családdal érkeztünk, már pozitív csalódás volt, hogy most sokan voltak az étteremben. (vasárnap 13 óra magasságában)
Négyen érkeztünk, két jó étvágyú férfi társaságában.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Négy napot töltöttünk nemrégiben Sitkén. A Kastélyszálló ajánlására kerestük fel a vendéglőt. Szuperlatívuszokban tudunk csak beszámolni a helyről, mind az ételek minősége, mennyisége, tisztaság, ár-érték arány, kiszolgálás gyorsasága és figyelmessége, kerthelyiség hangulata csillagos ötös. Annyira ízlett, hogy még kétszer ebédeltünk ott, más más ételeket fogyasztottunk.

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Múlt hétvégén jártunk ebben az étteremben. Nem most voltunk először,de eddig mindig maximálisan megvoltunk elégedve mindennel. Nem tudjuk hogy tulajdonos váltás is történt vagy csak az alkalmazottak újak,de hatalmasat csalódtunk. Családdal ás barátokkal érkeztünk ide,az ételekre elég sokat kellett várni,egyikünk gulyáslevest rendelt,kb. 1/2 óra múlva !
Válasz az értékelésre - 2016. április 12.
Kedves Sissy! Sajnáljuk, hogy vendéglőnkben ilyen negatív tapasztalatot szerzett. Szerencsére nem ez a jellemző. A pincér fiú akkor kezdett és azóta már nem dolgozik nálunk. Szeretnénk ha ismét vendégeink között üdvözölhetnénk Önöket.
Germán Ervin, tulajdonos

Legnépszerűbb csomagok Sitkén és környékén
Abbázia Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.004 - 10.184,- Ft/fő/éj között: önellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.01.01.
Annamária Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.11. - 2021.08.11.
Hévíz Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.08.23. - 2021.08.11.

Szállodák Sitke környékén
Hunguest Hotel Pelion  Sitke
Wolf Panzió Sitke
Palace Hotel  Sitke
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Napi árak
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Borostyánkert Vendéglő SitkeX