Sissy: Csalódás volt az egész! - Borostyánkert Vendéglő Sitke

Borostyánkert Vendéglő Sitke értékelése
1. helyezett a 2 sitkei étterem közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Csalódás volt az egész!

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 30. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Múlt hétvégén jártunk ebben az étteremben.Nem most voltunk először,de eddig mindig maximálisan megvoltunk elégedve mindennel.Nem tudjuk hogy tulajdonos váltás is történt vagy csak az alkalmazottak újak,de hatalmasat csalódtunk.Családdal ás barátokkal érkeztünk ide,az ételekre elég sokat kellett várni,egyikünk gulyáslevest rendelt,kb.1/2 óra múlva !!!!!közölte a felszolgáló hogy sajnos nincs,kérjünk mást. Kértünk,pörköltet.Ismét eltelt 15-20 perc(addigra mi már megkaptuk a főételeket is) közölték hogy nincs pörkölt sem, ezért nincs gulyáslevesük sem!!!!Nem értem hogy az ételrendelésekor ezt miért nem tudta ill.miért nem közölte a pincér?????A Hagymás rostélyos szinte gumiszerű,ehetetlen volt, a pulykahúst odaégették(ezt vissza is küldtük), a palacsintára ismét 20 percet kellett várni,szintén meg volt égetve!!!!Sajnáljuk hogy ilyen szintre süllyedt ez az étterem,eddig sem a kiszolgálással, sem az ételek minőségével nem volt panasz,de azt hiszem ide többet nem megyünk.Különben az étterem nagyon szép, családias és tiszta.

Ennyire tetszett: Gyenge
Ételek / Italok: Gyenge
Kiszolgálás: Gyenge
Hangulat:

Szeretnéd követni Sissy felhasználót?    Igen

2016. április 12. - Borostyánkert Vendéglő válasza Sissy értékelésére:
Kedves Sissy! Sajnáljuk, hogy vendéglőnkben ilyen negatív tapasztalatot szerzett. Szerencsére nem ez a jellemző. A pincér fiú akkor kezdett és azóta már nem dolgozik nálunk. Szeretnénk ha ismét vendégeink között üdvözölhetnénk Önöket.
Germán Ervin, tulajdonos
Borostyánkert Vendéglő Sitke