Gyönyörű beltér, jó konyha, kedves kiszolgálás

Bojtorina Vegan Kitchen SopronBojtorina Vegan Kitchen Sopron a térképen

Kiváló 2023. márciusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. január 31.
Nem vagyok vegán. Mi több, igen távol áll tőlem a vegánság, de érdeklődéssel és kíváncsisággal ülök be minden vegán helyre. Különösen akkor, ha az annyira dizájnos, mint a Bojtorina.
A beltér egyszerűen lenyűgöző, jó itt leülni és körbenézni.
Az étlapon is több izgalmas fogás sorakozik, nem volt nehéz választani. A konyha teljesítményét 4,5 pontra taksálom, a kiszolgálás kifogástalan.
Értékeltem, hogy tartanak alkoholmentes borokat, mivel autóval voltam, ez igencsak jól jött.
Mindent egybevetve ez egy igencsak ötösközeli élmény volt, szívesen betérnék máskor is.
Hangulat:Kiváló
Bojtorina Vegan Kitchen Sopron - EgyébBojtorina Vegan Kitchen Sopron - EgyébBojtorina Vegan Kitchen Sopron - EgyébBojtorina Vegan Kitchen Sopron - EgyébBojtorina Vegan Kitchen Sopron - EgyébBojtorina Vegan Kitchen Sopron - EgyébBojtorina Vegan Kitchen Sopron - EgyébBojtorina Vegan Kitchen Sopron - EgyébBojtorina Vegan Kitchen Sopron - EgyébBojtorina Vegan Kitchen Sopron - EgyébBojtorina Vegan Kitchen Sopron - EgyébBojtorina Vegan Kitchen Sopron - EgyébBojtorina Vegan Kitchen Sopron - EgyébBojtorina Vegan Kitchen Sopron - EgyébBojtorina Vegan Kitchen Sopron - EgyébBojtorina Vegan Kitchen Sopron - EgyébBojtorina Vegan Kitchen Sopron - EgyébBojtorina Vegan Kitchen Sopron - EgyébBojtorina Vegan Kitchen Sopron - EgyébBojtorina Vegan Kitchen Sopron - EgyébBojtorina Vegan Kitchen Sopron - EgyébBojtorina Vegan Kitchen Sopron - EgyébBojtorina Vegan Kitchen Sopron - EgyébBojtorina Vegan Kitchen Sopron - EgyébBojtorina Vegan Kitchen Sopron - EgyébBojtorina Vegan Kitchen Sopron - EgyébBojtorina Vegan Kitchen Sopron - EgyébBojtorina Vegan Kitchen Sopron - EgyébBojtorina Vegan Kitchen Sopron - EgyébBojtorina Vegan Kitchen Sopron - EgyébBojtorina Vegan Kitchen Sopron - Egyéb
Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Napi ár reggelivel