Ria12: Soha többé! - Croatia Pub & Pizzéria Sopron

Croatia Pub & Pizzéria Sopron értékelése
4. helyezett a 79 soproni étterem közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Soha többé!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 23. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Senkinek nem ajánlom! A kiszolgálás szörnyen lassú volt! 35 percet vártunk, hogy az italrendelésünket felvegyék- és azt is csak akkor tette meg az úriember, amikor szóltunk neki, hozzátenném, még ő volt felháborodva...!
Az ételek teljesen átlagosak, semmi olyan nincs az étlapon, ami arra buzdítana, hogy menjek vissza.
A hely hangulata elég komor, kissé sötét, ráadásul olyan közel vannak egymáshoz az asztalok, hogy mindent hallani, amit előttem vagy mögöttem beszélnek, ami szintén elég zavaró.
A tisztaság hagy némi kivetnivalót, de mégis csak egy pub a hely... viszont az illemhelyek tisztasága megfelelő- és kb ennyi amivel megvoltunk elégedve.

Ennyire tetszett: Gyenge

Szeretnéd követni Ria12 felhasználót?    Igen

9400 Sopron
Várkerület 23.

2021. március 29.
Az étterem vezetősége és személyzete abszolút készséges, kedves, vendégközpontú, gyors és rugalmas - még ebben a nehéz helyzetben is. Mivel most helyben fogyasztásra nincs lehetőség, az ételt elvitelre kértem. Korábban is jártam már itt, és minden esetben a fent leírtakat tapasztaltam. A minőség...