Croatia Pub & Pizzéria Sopron

9400 Sopron, Várkerület 23.

Croatia Pub & Pizzéria Sopron a térképen

Karlovacsko

Croatia Pub & Pizzéria Sopron vélemények

Ildikó3 TOP szállásértékelő
2021. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2021. március 29.
Az étterem vezetősége és személyzete abszolút készséges, kedves, vendégközpontú, gyors és rugalmas - még ebben a nehéz helyzetben is. Mivel most helyben fogyasztásra nincs lehetőség, az ételt elvitelre kértem. Korábban is jártam már itt, és minden esetben a fent leírtakat tapasztaltam. A minőség is kiváló. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Senkinek nem ajánlom! A kiszolgálás szörnyen lassú volt! 35 percet vártunk, hogy az italrendelésünket felvegyék- és azt is csak akkor tette meg az úriember, amikor szóltunk neki, hozzátenném, még ő volt felháborodva. . . ! Az ételek teljesen átlagosak, semmi olyan nincs az étlapon, ami arra buzdítana, hogy menjek vissza.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 8.
Borzalmasan lassú kiszolgálás. Köszönni nem tudó pincérek. A terasz mellett közvetlenül autóforgalom... stb. Szerencsére van több jobb étterem a környéken. Már bánom hogy bementünk!

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 16.
Hangulatos, finom pizza és egyéb főételek (csevap, ajvár, tintahalkarika, fokhagymaleves). A terasz kicsit szűkös, de bent tágas és ízléses.
Balatonberény

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
A honlap ranglistáját olvasva határoztuk el, hogy kipróbáljuk az éttermet, mely a belvárosban, a Tűztorony közelében fekszik. Szombat este szinte telt ház volt, alig akadt szabad asztal. Várni is kellett jócskán az ételekre, még a levesekre is. A kiszolgálás udvarias, de kevéssé szívélyes, mint más soproni éttermekben.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 23.
Soproni hétvégénk alatt a Tűztoronyból néztük ki ezt az éttermet egy ebédre. Nagyon kellemes, hangulatos hely. Elfogadható árak. Az ebédre nem kellett sokat várni, rövid idő alatt megkaptuk. Az ételek nagyon finomak voltak. A gyerekeknek is nagyon ízlett, pedig ők igen válogatósak. Bátran merem ajánlani.

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 27.
Most ez a kedvenc helyünk ! Bár az étlap nem terjedelmes , de mi mindig találunk valami finomat ! Nagy kedvencünk a " Kézzelevős" kosárban. Aki Sopronban jár és nem egy fehér terítős étteremre vágyik akkor érdemes kipróbálnia ! Horvát hangulat finom sörök barátságos környezet a barátokkal mi kell más ? Megközelítése is egyszerű hiszen a belvárosban van .

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely már kívülről is csalogató volt számunkra az elmúlt hétvégén. Belépve, egy teljesen más stílusú étterembe léptünk be, mint a szokásos, megszokott közeg. Az elrendezés és a világítás is teljesen más volt mint a legtöbb pizzéria, vagy pub. Látszott, hogy a horvát vonalat a helység teljesen tartja, és hű hozzá.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 24.
Egy napot voltunk Sopronban és városnézés közben tértünk be ide egy sörre. Nagyon megtetszett a hely hangulata és a kiszolgálás is remek volt, így ebédre is ezt a helyet választottuk. Nem csalódtunk, az ételek nagyon finomak voltak és az adagok is bőségesek, alig tudtunk megmozdulni utána. Ha legközelebb Sopronban járunk, biztosan náluk fogunk ebédelni.

2015. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. május 11.
Április elsején, egy munkahelyi kirándulás keretében vacsoráztunk az étteremben. A helyet előre lefoglaltuk ,mivel 41 fővel érkeztünk. A pince helyiségben kaptunk helyet,ahol éppen elfértünk,ha nem is kényelmesen. 2 személyes horvát tál volt a vacsora tárgya. Mindenki egységesen ezt ette. Párommal tele ettük magunkat,így fogyott el a tál.

Legnépszerűbb csomagok Sopronban és környékén
Hotel Lövér
5 nap/4 éjszaka 13.600 - 18.275,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
2021.03.26. - 2021.08.28.
3 nap/2 éjszaka 8.704 - 14.884,- Ft/fő/éj között: önellátással
2021.03.18. - 2022.01.02.
Hanság Vendégház
Kapuvár
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.19. - 2022.04.19.
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 23.300 - 43.750,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
2020.06.04. - 2021.12.30.
Vadvirág Panzió
Ágfalva
2 nap/1 éjszaka 8.250 - 10.750,- Ft/fő/éj között: önellátással, wellness használattal
2020.11.20. - 2022.01.02.
Hotel Viktória
2 nap/1 éjszaka 9.995 - 10.995,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, arborétum belépővel, fitness terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.28. - 2021.05.20.
Tó-Part Apartmanház & Rendezvényközpont
Kőszeg
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2022.01.02.
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 6.100,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.19. - 2022.04.19.
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, korlátlan tea- és kávéfogyasztással, korai érkezéssel, késői távozással, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.01.11. - 2021.05.31.
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.03. - 2022.12.31.
Palatinus Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.923 - 15.061,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internet elérhetőséggel
2019.12.25. - 2023.03.18.

Szállodák Sopron környékén
Hotel Írottkő Sopron
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sopron
A Park Inn Hotel 2006-ban épült, Magyar Turizmus Minőségi Díj és Zöld Szálloda elismeréssel...
Kisvárosi barangolás (min. 2 éj)
Wellness csobbanás
All inclusive pihenés