bimi: Havas április 1.-e - Croatia Pub & Pizzéria Sopron

Croatia Pub & Pizzéria Sopron értékelése
4. helyezett a 79 soproni étterem közül

Havas április 1.-e

2015. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. május 11.
Április elsején, egy munkahelyi kirándulás keretében vacsoráztunk az étteremben.A helyet előre lefoglaltuk ,mivel 41 fővel érkeztünk.A pince helyiségben kaptunk helyet,ahol éppen elfértünk,ha nem is kényelmesen.2 személyes horvát tál volt a vacsora tárgya.Mindenki egységesen ezt ette.Párommal tele ettük magunkat,így fogyott el a tál.Az idősebb ismerőseink nem bírtak a mennyiséggel.Szóval ha valaki itt jár,és két személyes horvát tálat rendel,bizonyosan tele pocakkal távozik.Az íz világ tükrözte az étel származási helyét.A pince helyiségre visszatérve:a levegőt dohosnak éreztük,ami egyszerre megcsapta az orrunkat a helyiségben.Ettől függetlenül A vacsora idő vidáman telt,nem befolyásolta az étvágyunkat a helyiség levegője.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat:

Szeretnéd követni bimi felhasználót?    Igen

9400 Sopron
Várkerület 23.

2021. március 29.
Az étterem vezetősége és személyzete abszolút készséges, kedves, vendégközpontú, gyors és rugalmas - még ebben a nehéz helyzetben is. Mivel most helyben fogyasztásra nincs lehetőség, az ételt elvitelre kértem. Korábban is jártam már itt, és minden esetben a fent leírtakat tapasztaltam. A minőség...