Remek söröző és sörszaküzlet

Kóczán Sörárium SopronKóczán Sörárium Sopron a térképen

Kiváló 2017. áprilisban, családjával járt ittÉrtékelt: 2017. május 2.
A Kóczán sörárium leginkább a „Csak a jó Sör!-rel hozható párhuzamba. Egyelőre még nincs csapolt sörük, de lesz, saját sörük már van. Vettem is kettőt. A törekvés szép, a két sör az Ipa és a balfi hős nem győztek meg különösebben. Érdekes, hogy a címke szerint amerikai slágerkomlókat használtak, most meg nem mondom biztosan, tán Amarillot, Mosaicot és Tomahawkot, vagy Citrát, minden esetre e komlók citrusossága nem jött át illatban. A beltér tetszett, a választék is.
A pultos úrral is jól beszélgettünk, kár, hogy a szavamba vágott, amikor búcsúzáskor épp azt mondtam, illetve szerettem volna mondani, hogy remélem, nem kell várni következő soproni látogatásomig megint hét évet, végig sem hallgatott, lerázólag elköszönt, ami elég nagy udvariatlanság. Látszott, hogy terhére vagyok a nagy magányában, mert fia lélek nem volt az üzletben. Az ő baja. A hely minden esetre ettől függetlenül jó, ajánlom mindenkinek.
Kiszolgálás:Gyenge
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kóczán Sörárium Sopron - BelsőKóczán Sörárium Sopron - BelsőKóczán Sörárium Sopron - BelsőKóczán Sörárium Sopron - Külső kép
Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Napi ár reggelivel