Nyugat Étterem Sopron

a 105 soproni étterem közül
étterem, családi

Nyugat Étterem Sopron bemutatkozása

A Nyugat Étterem a Nyugat-magyarországi Egyetem területén helyezkedik el, de ennek ellenére nem zártkörű vendéglátást folytat. Délben kétféle menükínálattal és heti menü igénybevételével a városban a legolcsóbban juthat meleg ételhez a betérő.
Délutánonként és este, mindig megújuló étlapválasztékunkkal várjuk a'la carte vendégeinket.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Ensana Thermal Sárvár
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

Nyugat Étterem Sopron vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
Kiváló 2016. április 4.a párjával járt itt
A szocreál külső és kollégiumhangulat után meglepett a belső: kellemes design, ízléses berendezés.
Az ételek ízletesek, gusztusosak,a tálalás szintén, a pincérek udvariasak, gyorsak. Még az étel titkairól is meséltek, receptet is kaptam (az alátéten egy príma ötlet volt).
Az árak megfizethetőek.
Mindenkinek ajánlom, aki Sopronban jár. Itt minőséget kap a pénzéért. Mi biztosan visszamegyünk, ha arra járunk.
Kiváló 2014. január 17.barátokkal járt itt
A Nyugat Étterem,Sopronban szilvesztereztem 2013dec. 31-én. Kiváló ételek sokasága,minden szájnak megfelelő ízek,harmónikus sorrendben. A felszolgálás szintén jó volt,1 percen belül eltűnt az üres tányér és ha a poharad üres maradt,azonnal ott termett a felszolgáló,hogy mit parancsolsz. A hangulatról J.
Nyugat Étterem Sopron a térképen
9400 SopronAdy Endre u. 5.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi