Rókalyuk Étterem és Söröző Sopron

Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Senior ajánlat all inclusive ellátással
Senior ajánlat all inclusive ellátással
05.01-31.
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

Rókalyuk Étterem és Söröző Sopron vélemények

Kiváló 2014. augusztus 18.a párjával járt itt
Most Előszór voltunk az Étteremben de ilyen finom pizzát mint itt még sehol máshol nem ettem, Mindenkinek csak ajánlani tudom.
A feleségem Pulykamellet evett főhercegnőmódra hát az valami isteni volt,A Gyerekek is Pizzát ettek és kifogástalan volt minden. A Fekete ribizli koktél amit ittunk és a kiszolgálás is kifogástalan volt. Gratulálok Önöknek és irigylem a soproniakat, hogy ilyen éttermük van.
Kiváló 2014. augusztus 15.családjával járt itt
Kellemes hangulatú étterem ,finom ételekkel,udvarias kiszolgálással,jól éreztük magunkat a családommal,nagyon tetszett az étterem berendezése,hangulta is.Az adagok is megfelelőek,és a pizza is nagyon finoman volt elkészítve.Visszatérő vendég leszek,amikor csak tehetem,a családommal.
Szörnyű 2014. július 20.a párjával járt itt
Hatalmas csalódás volt úgy egy hónapja. Egyedüli vendégként 53 percet vártunk az ebédünkre, amiről lemaradt egy hozzávaló. A salátánk romlott volt a pincér hozott másikat, ami ugyanolyan rossz volt. Az első asztal ahová leültünk annyira koszos volt, hogy választottunk egy másik helyet inkább.
Kiváló 2013. október 6. járt itt
Ha Sopronban járunk, mindig itt ebédelünk, illetve innen rendelünk pizzát. A személyzet tagjai nagyon kedvesek és udvariasok, az ételek pedig nagyon finomak! A helyszín környezete és berendezése egyaránt hangulatos. Ja, és nekik van a legfinomabb vegetáriánus mexikói pizzájuk! :-)
A Dömötöri cukrászda mellett ezt is csak maximálisan ajánlani tudom!