Jam : Családias, meleg hangulat, isteni sütik. - Zwinger Kávéház Sopron

Zwinger Kávéház Sopron értékelése
56. helyezett a 78 soproni étterem közül

Családias, meleg hangulat, isteni sütik.

2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 15.
A soproni adventi forgatagban bukkantam ennek a kávéház-cukrászdájának a kitelepült kis bódéjára.A pavilonjuk épp az üzletük előtt volt és csak itt lehetett kapni a csodásan finom tojáslikőr puncsot! Később betértünk a kávéházba is :-) Ausztriába átjárva is kerestem a tojáslikőrös finomságot,ami a németeknél mindenhol megvan, de nem nagyon volt kapható. Amit ittam ,annak meg köze nem volt a tojáslikőr puncshoz. Itt viszont isteni finom volt és megfizethető ! Ez a hely mint kiderült családi vállalkozás,szuper,hogy így együtt dolgoznak és ennyi jót tesznek le a köz asztalára. A sütijük isteni volt,a cappuccino is..Maga a helynek is van egy hangulata, bája,ami megragadja a betérő vendéget. Az áraik is barátságosak,mint ahogy az itt dolgozó emberek is. Szóval,ha erre jártok és egy kis nassolásra vágytok, ide bátran térjetek be,jó szívvel ajánlom.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló