Lővérek Sopron

Kategória
Egyéb látványosság
Lővérek Sopron

Lővérek Sopron bemutatkozása

A Lővérek Sopron egyik nevezetes városrésze, ahol igazán hangulatos sétákat tehetünk.
Az Alsó-Lőverek utcáin vannak a Soproni Egyetem épületei és a botanikus kertje, illetve az Erzsébet-kert is. A Felső-Lőverek mentén számos ismert szálloda épület és is áll az új Lőver Uszoda is.

14 vendég értékelése alapján

Kihagyhatatlan
Érdekes
Kihagyható
Időpazarlás
Kihagyhatatlan

14 vélemény
A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2024.01.03-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő
47.000 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval

Lővérek Sopron vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 257 városban járt márFelfedező - 2895 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 82345 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. november 27.gyerekekkel járt itt
Sopron zöld tüdeje a Lővérek, a Soproni-hegység hegyes-dombos-erdős vidéke. Sopron több szállodája erre a környékre települt, így a szálloda kertjéből kilépve máris az erdős részben találhatjuk magunkat. Több kilátó, turista útvonal is található itt, legutóbb a Sörházdombi-kilátóba mentünk fel.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 13 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.