Tómalom Fürdő Sopron

Tómalom Fürdő Sopron
Tómalom Fürdő SopronTómalom Fürdő Sopron
Tómalom Fürdő SopronTómalom Fürdő Sopron

Tómalom Fürdő Sopron bemutatkozása

Sopron és a Fertő tó között található nyilvános strand, ahol napozómólók, vízibicikli, kajak, csónak, játszótér és gyermekcsúszda várja a látogatókat. Gyermekeknek a belépés 6 éves korig ingyenes.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.24-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Tómalom Fürdő Sopron vélemények

Kihagyhatatlan 2023. augusztus 24.családjával járt itt
Nagyon szeretjük ezt a helyet, ha tehetjük minden évben eltöltünk itt egy hetet. Aki csendet, nyugalmat szeretne a természet közelében, itt megtalálja a számításait. Lehet fürdeni, túrázni, horgászni és nem utolsó szempont, hogy közel van Sopron, az osztrák határ, akár a szomszédban is lehet klassz programokat szervezni.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 65 városban járt márFelfedező - 86 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2728 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. június 24.a párjával járt itt
Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a szuper fürdőre. Szerintem a környékbeliek kedvence is lehet. Parkolás árnyékos fák alatt. Kerékpár tárolók várják a bicikli túrán elfáradt fürdőzőket. A jegyárak igen alacsonyak, idősávonként csökkennek. A pénztár épületében van az öltöző, zuhany, wc kultúrált, tiszta.
Tómalom Fürdő Sopron - EgyébTómalom Fürdő Sopron - EgyébTómalom Fürdő Sopron - EgyébTómalom Fürdő Sopron - EgyébTómalom Fürdő Sopron - EgyébTómalom Fürdő Sopron - EgyébTómalom Fürdő Sopron - EgyébTómalom Fürdő Sopron - EgyébTómalom Fürdő Sopron - EgyébTómalom Fürdő Sopron - EgyébTómalom Fürdő Sopron - EgyébTómalom Fürdő Sopron - Egyéb