Citadella Panzió Sopron

Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Senior ajánlat all inclusive ellátással
Senior ajánlat all inclusive ellátással
2024.05.31-ig
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

Citadella Panzió Sopron vélemények

2016. október 12.gyerekekkel járt itt
Csendes helyen, gyönyörű kilátással a Lövérekben. A szoba tiszta, kellemes, hangulatosan berendezve. Étkezési lehetőség az ebédlőben, saját konyhájuk ízletes ételekkel várja a vendégeket. A város egy kicsit messze van gyalog, de gépkocsival könnyen megközelíthető a belváros. Kalandpark a hegyen szép kirándulással egybekötve kellemes szórakozási lehetőség.
Citadella Panzió Sopron - Környék
2015. február 13.a párjával járt itt
2014 novembereben jartunk a parommal a panzioban. Nagyon jol ereztük magunkat, a recepcios hölgy nagyon kedves es szolgalatkesz volt, emelte ottletünk szinvonalat. A szobank nagyon szep volt, gyönyörü volt a kilatas Sopron varosara, igaz a reggelit nem fogyasztottuk el, de a felpanzios vacsorat elfogyasztottuk a belvarosi Puskas etteremben.
Kiváló 2014. december 4.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk a szálláson,és nagyon jól éreztük magunkat! Tiszta és felszerelt szoba, bőséges svédasztalos reggeli, segítőkész személyzet, gyönyörű környezet. Busszal a város, illetve a vasút állomás nagyon könnyen elérhető. A szállás egy nagyon szép park mellett helyezkedik el, érdemes ott is sétálni egy kicsit, ha tehetjük. Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)
Citadella Panzió Sopron - SzobákCitadella Panzió Sopron - SzobákCitadella Panzió Sopron - KörnyékCitadella Panzió Sopron - EgyébCitadella Panzió Sopron - Külső képCitadella Panzió Sopron - SzobákCitadella Panzió Sopron - Szobák