Zulus: Forró nyári napok - Hotel Lövér Sopron

Hotel Lövér Sopron értékelése
1. helyezett az 56 soproni szállás közül

Forró nyári napok

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 4.
Gyönyörű négy nyári és "forró" napot töltöttünk Sopronban a férjemmel a Hotel Lövérekben. A szálloda csodálatos helyen van. Fenséges kilátású szobánk volt. Mindenki a szállodában nagyon figyelmes, kedves és segítőkész. Az ételek nagyon finomak voltak. A tisztaság is nagyon rendben volt.
Egyetlen egy dolog miatt nem értékeltük maximálisra, mi álmunkba se gondoltuk volna, hogy a szálloda szobái nem klimatizáltak.A csodás napokat picit elrontotta, hogy a nyári forró éjszakákon nem tudtunk a melegtől aludni és így minden nap fáradtan keltünk.Sajnos a ventilátor sem tudott segíteni ezen, amit a szobákhoz biztosítanak. Több vendéggel is beszéltük, hogy minden nagyon rendben de a pihenéshez a nyári napokon a klíma hiányzik. Elmondtuk ezt a személyzetnek is és ők mondták tudják a problémát,de nyilván nagyon költséges a szobák klimatizálása. Biztosan eljövünk még, de csak ősszel és tavasszal, mert a nyári melegben annak aki nem bírja nem ajánlott.

Ennyire tetszett: Átlagos
Ár / érték arány: Átlagos
Kényelem (szoba): Átlagos
Szolgáltatások: Átlagos

Szeretnéd követni Zulus felhasználót?    Igen

2020. november 19. - Hotel Lövér válasza Zulus értékelésére:
Köszönjük szépen értékelésüket.
Reméljük a jövőben ismételten ellátogatnak szállodánkba.
Hotel Lövér
Hotel Lövér Sopron
9400 Sopron
Várisi u. 4.

2021. január 9.
Az egész hotel szinte tökéletes. 6 éjszakát töltöttünk itt, szerintem, ha 1-2 dolgon javítanának, akkor már tényleg a csúcsok csúcsa lenne. Ami szinte rögtön feltűnt, hogy a járványügyi szabályokat maximálisan betartják, a folyamatos fertőtlenítés, távolságtartást az asztaloknál. Ezekért 5...

2020. március 13.
Mindennel meg voltunk elégedve a férjemmel. Az ételek nagyon finomak voltak, a kiszolgálás figyelmes, úgy szintén a recepciós munkatársak is kedvesek voltak.

2020. február 17.
A szálloda kiváló helyen fekszik. A belváros gyalog is könnyen elérhető és a kirándulások kiindulópontjának is remek. A szállodában a wifi tökéletesen működik. A wellness részleg kicsi, és nem tartom jó megoldásnak azt, hogy a jacuzzi minden fél órában negyed órát működik csak. Egyébként a...

Hotel Lövér, Sopron kiemelt csomagajánlatai
 - Napi ár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 21.500,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2018-08-15 - 2023-01-10
 - Vissza nem térítendő ár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 19.350,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2018-08-15 - 2021-08-28
 - Pünkösd (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2021-05-20 - 2021-05-24