Zulus
Országjáró - 18 városban járt már

Zulus adatlapja

Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Táplálkozástudatos  •  Luxust szerető utazó  •  Borbarát  •  Természetbarát  •  Akció-figyelő  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2018.03.19
Utoljára itt2024.04.02

Átlagos 2023. október 17.a párjával járt itt
Gyerekeinktől ajándékba kaptunk egy Mádi pincelátogatást. Ezért kerestünk szállást Mádon és találtuk meg a Demetervin-t. Mi a teraszos szobában voltunk, s mivel október közepe volt így nem volt zsúfoltság. A szállás tiszta és rendezett volt. Nagyon kedvesek voltak és egy üveg ajándék bor is várt ránk.
Kiváló 2024. január 3.a párjával járt itt
Sokat járunk Füredre, imádom város nekünk. Ebben a szállodában még nem voltunk, de visszatérünk még. Mindenről pozitív a véleményünk. A személyzet kedvessége, a szoba tisztasága, az ételek változatossága és ízvilága, a wellness és egyéb szolgáltatások mind, mind rendben voltak. A szobánkból csodálatos kilátás nyílt a Balatonra.
Kiváló 2024. április 2.a párjával járt itt
Immáron negyedszer élveztük vendégszeretetét a Bonvino hotelnek. A színvonal - az ételek, italok, a személyzet kedvessége mind, mind változatlan és kiemelkedő. A szoba nagyon kényelmes a tisztaság makulátlan. Külön Tisztelet illeti a konyhát. Csodálatos ízletes ételek kínáltak és számomra fontos, hogy gondolnak a különböző étel érzékenységgel küzdőkre is.