Dóra9201: Hosszú nyaralás - Hotel Lövér Sopron

Hotel Lövér Sopron értékelése
1. helyezett az 56 soproni szállás közül

Hosszú nyaralás

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. január 9.
Az egész hotel szinte tökéletes. 6 éjszakát töltöttünk itt, szerintem, ha 1-2 dolgon javítanának, akkor már tényleg a csúcsok csúcsa lenne. Ami szinte rögtön feltűnt, hogy a járványügyi szabályokat maximálisan betartják, a folyamatos fertőtlenítés, távolságtartást az asztaloknál. Ezekért 5 csillag jár. A személyzet rendkívül kedves, előzékény, a szobalányok is köszöntek, ha találkoztunk a folyosón. 3 nap után teljes takarítást kaptunk (ágynemű és törülköző cserével). Klíma ugyan nincs, de a szobánk az erdőre nézett, így szinte sosem érte a nap, ha kicsit felmelegedett, ventilátorral megoldottuk, mert az volt bekészítve. A wellnessről több helyen olvastam, hogy kicsi. Mivel ez nem egy wellness szálloda, szerintem maximálisan megfelelő. A medencék hőfokát ennyire jól még sehol nem találták el, pedig voltunk már 1-2 helyen. Az úszómedence 30 fokos, aki fázik a huszon fokos úszómedencékben, annak tökéletes és egy 34 fokos pezsgőfürdő van, amiben nem fő meg az ember. 2 finnszauna van. Mi szerencsére, akkor mentünk, amikor kevesen voltak, így mindig volt pihenőágyunk is. Tóni vizitornája is nagyon jó volt. A fitness és a játéktermet is igénybe vettük. Maximális tisztaság és rend volt itt is. Két kicsi negatívum, az ágymatrac nekünk nagyon puha volt, nehéz jól aludni rajta. Az étteremben a kiszolgálás kedves és precíz, folyamatosan vitték el a használt tányérokat, már az étkezés elején jöttek kérdezni, hogy mit innánk. Az ételeknél nagyon jó volt, hogy szinte teljes ellátás volt a leves ebéddel és a plusz fogásokkal, viszont nekem sokszor ismétlődők voltak a levesek, főételek és a desszertek is. Illetve, egy kicsit a minőségen kellene javítani. Szerintem egy 3 csillag superiorban ne legyen tele a leves és a csirkepörkölt bőrdarabokkal. Összességében viszont elégedetten távoztunk, a környék és egész Sopron csodaszép. Ha ezeken esetleg tudnának javítani, tényleg minden maximális lenne. Csak ajánlani tudjuk, mert az ár-érték arány is teljesen megfelelő volt.

Étkezés:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Dóra9201 felhasználót?    Igen

Hotel Lövér Sopron
9400 Sopron
Várisi u. 4.

2020. augusztus 4.
Gyönyörű négy nyári és "forró" napot töltöttünk Sopronban a férjemmel a Hotel Lövérekben. A szálloda csodálatos helyen van. Fenséges kilátású szobánk volt. Mindenki a szállodában nagyon figyelmes, kedves és segítőkész. Az ételek nagyon finomak voltak. A tisztaság is nagyon rendben volt. Egyetlen...

2020. március 13.
Mindennel meg voltunk elégedve a férjemmel. Az ételek nagyon finomak voltak, a kiszolgálás figyelmes, úgy szintén a recepciós munkatársak is kedvesek voltak.

2020. február 17.
A szálloda kiváló helyen fekszik. A belváros gyalog is könnyen elérhető és a kirándulások kiindulópontjának is remek. A szállodában a wifi tökéletesen működik. A wellness részleg kicsi, és nem tartom jó megoldásnak azt, hogy a jacuzzi minden fél órában negyed órát működik csak. Egyébként a...

Hotel Lövér, Sopron kiemelt csomagajánlatai
 - Vissza nem térítendő ár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 19.350,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2018-08-15 - 2021-08-28
 - Napi ár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 21.500,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2018-08-15 - 2023-01-07
 - Pünkösd (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2021-05-22 - 2021-05-25