Csilla: Kellemes hétköznapok - Sopron Hotel Sopron

Sopron Hotel Sopron értékelése
2. helyezett az 56 soproni szállás közül

Kellemes hétköznapok

2019. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 11.
Kellemes és sétálós kis őszi szünetet töltöttünk a szállodában.központi elhelyezkedés a szálloda előnye,gyorsan a központba lehet jutni.Zárt parkoló,tiszta ,kényelmes szobák.A véleményeket nézve,sokkal jobbat kaptunk ,mint amire számítottunk.A wellness részleg kicsi,de nagyon profiul megcsinálták.Be kellett osztani a recepción.A reggeli nyitásnál főleg csak a gőzt és a jakuzzit lehetett használni,mert a szauna csak később melegedett föl.Az étkezések változatosak,a reggeli is a vacsora is finom volt.A szobák többsége a városra néz,a felső szintről is jó kilátás nyílt.Összességében ajánljuk mindenkinek.

Szeretnéd követni Csilla felhasználót?    Igen

Sopron Hotel Sopron
9400 Sopron
Fövényverem u. 7.

2019. március 2.
Tavaly Júliusban voltunk itt nyaralni a családommal.Akkor még nem volt kész a Wellness részleg, (pedig készen kellett volna lenni _:( ), illetve a játszótér is felújításra várt. A medence sajnos nem fűthető, néha kicsit hideg volt. A szoba tiszta, rendezett, szép kilátással. A személyzet kiválóan...

2019. január 22.
A személyzet nagyon kedves, közvetlen modorú és vendégszerető. Az étkezés választéka és minősége kitűnő, a felszolgálók figyelmesek, udvariasak. A szobák színvonala, felszereltsége a kategóriának megfelelő. Észrevételünk, hogy az ágyak viszont a kétszemélyes prémium szobákban lehetnének...

2018. november 4.
A szalloda elhelyezkedese kivalo, a szemelyzet kivetel nagyon kedves es udvarias volt. Egyedül a wellness részleg kicsi ennyi emberre, meg az elozetes regisztració ellenere is.

Sopron Hotel, Sopron kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel  (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 14.117 - 16.525,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
Érvényes: 2018-12-06 - 2021-09-12
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 37.535,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02
 - Karácsony (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 28.118,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, gyermekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27