Kiváló 2014. februárban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2014. október 31.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Februárban két kicsi unokánkkal jártunk ott.Hosszu utazás után csodálatos környezetbe érkeztünk.Kedves segitőkész személyzet,finom választékos ételek.A szállás megfelelő volt számunkra.A Hotel fürdője is nagyon jó.Kint játszótér,bent játszó szoba van.Mi nagyon jól éreztük magunkat.Ajánlom másoknak is
Csodálatos környezetben van a szálloda. Tiszta friss a levegő. Nagyon jó kiindulási pont kirándulásokhoz. Kedves , segítőkész minden ott dolgozó . Finomak az ételek.
Szépen felújították a szállodát,a szobák kényelmesek,tiszták, bár a fürdő kicsi,de az is tiszta. A személyzet kedves,udvarias mindenben segítőkész. Étkezésnél mindenki tud kedvére választani nagy a választék. A welnes részleg ekkora szállodához kicsi , de hangulatos. Nagyon jó a szálloda...
A 2 éjszakás tartózkodás során egyszer volt melegvíz a szobában, de csak miután jeleztem a recepción, hogy nincs. A wellness részleg elvileg 21:00-ig használható, de 15 perccel előtte már “kinéztek” minket, úgyhogy nem is maradtunk ott addig. Az egyik este a vacsorára 8 óra körül...