Gyenge 2015. júniusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2015. június 13.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A hotel szép környezetben fekszik de nagyon lerobbant.A 270 szobàs hotelben nagyon kicsi a wellness részleg kicsi a medence vize nagyon hideg A szoba ugyan kényelmes de nagyon meleg.Mi a 6-ik emeleten kaptunk szobàt de sajnos jött egy kb.30 fős iskola csoport és pont főlöttünk voltak làrmàztak,ordibàltak,dübörögtek nem emberi módon viselkedtek.Nem tudtunk aludni nagyon zavaró volt hiàba kértünk segitséget nem csinàltak semmit.Nem tudom hogy egy ilyen nagy szàllodàban hogy fordulhat ez elö.Sajnos rossz szàjizzel hagytuk el a hotelt.Ezekutàn biztos hogy nem megyünk ide vissza.
Csodálatos környezetben van a szálloda. Tiszta friss a levegő. Nagyon jó kiindulási pont kirándulásokhoz. Kedves , segítőkész minden ott dolgozó . Finomak az ételek.
Szépen felújították a szállodát,a szobák kényelmesek,tiszták, bár a fürdő kicsi,de az is tiszta. A személyzet kedves,udvarias mindenben segítőkész. Étkezésnél mindenki tud kedvére választani nagy a választék. A welnes részleg ekkora szállodához kicsi , de hangulatos. Nagyon jó a szálloda...
A 2 éjszakás tartózkodás során egyszer volt melegvíz a szobában, de csak miután jeleztem a recepción, hogy nincs. A wellness részleg elvileg 21:00-ig használható, de 15 perccel előtte már “kinéztek” minket, úgyhogy nem is maradtunk ott addig. Az egyik este a vacsorára 8 óra körül...