Egy utazó : Retró élmények Sopronban - Hotel Szieszta Sopron

Hotel Szieszta Sopron értékelése
8. helyezett az 54 soproni szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Retró élmények Sopronban

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 4.
Sopron nagyon szép város ezért gondoltunk ellátogatunk pihenni pár napra ide is.
A szálloda Szieszta hotel nagyon gáz, retró kifejezés nem is jó rá. Inkább az igénytelen a jó kifejezés. A hotel szervezésében levő programok valamennyit javítottak rajta, de ez is nagyon kevés volt a összességében. igénytelen fürdőszoba, leszakadt karnis amit 4 nap alatt sem tudtak megcsinálni. Az erkély egy építkezésre emlékeztetett. Személyzet barátságtalan, tiszteltet a kevés kivételnek.
Borzalmas senkinek nem ajánlom, talán csak azoknak akik a 60-as években levő élményeket keresik.

Ennyire tetszett: Szörnyű

Hotel Szieszta Sopron
9400 Sopron
Lővér krt. 37.

2019. augusztus 22.
A szálloda igencsak felújításra szorul, de úgy tudom, hogy ez éppen folyamatban is van. A konyha tavaly még fenomenális volt, most már nem. Most már csak átlagos. A felszolgálók sem a tavalyi profik. A bárban dolgozó idős férfi már nagyon unja a munkáját.

2019. augusztus 21.
Nyári időszakban az erdőre néző szobák nagyon hamar felmelegednek, szúnyogháló hiányában a szellőztetés nem volt könnyű, hogy bogarak, lepkék ne repüljenek be a szobába. Az elkezdett felújítás ezt a problémát - szerintem - nem fogja megoldani. A nagypárnák a kényelmes alváshoz alkalmatlanok...

2019. augusztus 7.
Még meglehetősen szocreál a szálloda, felújítás előtti állapotra lehet számítani, viszont az átépítési tervek nagyon ígéretesnek tűnnek, bővül a wellness részleg.

Hotel Szieszta, Sopron kiemelt csomagajánlatai
 - Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, erdei kirándulással, városnézéssel
Érvényes: 2016-09-01 - 2020-12-24
 - Karácsonyi varázslat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, uszoda belépővel, gyermekprogramokkal, városnéző kisvonatozással
Érvényes: 2019-12-23 - 2019-12-29
 - Aktív szieszta legendákkal fűszerezve (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, uszoda belépővel, fáklyás sétával, RETRO discoval, kirándulással, városnézéssel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-11-01