Egy utazó

Egy utazó adatlapja

Regisztráció2018.03.25
Utoljára itt2020.01.31

Kiváló 2019. június 5.családjával járt itt
Nemrég jártunk a teljesen felújított kastélyban. A környezett nyugodt, csak a madarak énekét lehetett hallani. A kastély minden igényt kielégítő szolgáltatásaival egy ékszerdobozra emlékeztetett. Volt kellemes vizű medence,szauna. A kertben ami igényesen gondozott volt patak csörgedezett. Jó volt egy túra után megpihenni és sétálgatni.
Kiváló 2018. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Kíváncsi voltam milyen lehet ez a szálloda és nem csalódtam benne
A személyzet udvarias, segítőkész volt. A szálloda szép, új, igényesen kialakított. Korca-partján fekszik. Ahol nem felejtkeztek el a **** elvárások teljesítéséről. Az ételek finomak voltak és a választékkal sem volt gond. A szobák fiatalos színekkel voltak díszítve.
Felhasználó fényképei:
Open Hotel Szentes - Open Hotel Szentes -
Kiváló 2018. március 25.a párjával járt itt
Igazából minden tetszett:a szállás, az ágy a fürdő , az ételek, és nagyon kedves volt a személyzet is. A palacsinta, fánk sütés szuper dolog, feldobja a vacsorát. A körágyas szobákban való pihenés, minden igényt kielégít. Van egy farmjuk is ahol lehet állatokat nézegetni, és az élelmiszerek alapanyagát onnan szerzik be.
Felhasználó fényképei:
Hotel Aphrodite Zalakaros -