Hotel Wollner Sopron ★★★★

Hotel Wollner Sopron értékelése:

23. helyezett az 56 soproni szállás közül
263. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1055 szállás közül

Hotel Wollner Sopron bemutatkozása

A Hotel Wollner romantikus szálloda Sopron történelmi belvárosában, a centrumban, közvetlenül a konferencia központ, a színház, a kaszinó, a turisztikai látnivalók, üzletek és szórakozóhelyek szomszédságában. Kitűnő választás mindazoknak, akik üzleti- vagy turistaútjuk során a város hangulatát belülről megélve szeretnék megismerni Sopront és környékét.

Hotel Wollner Sopron képei

Hotel Wollner Sopron

Hotel Wollner Sopron vélemények

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 4.
A személyzet nagyon aranyos, enni nem ettünk, úgyhogy azt nem tudom értékelni sajnos, de a szoba jó volt, az ágy hatalmas és kényelmes, és a szálló a város közepén van.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 5.
Egy régi házban található ez a hotel, a soproni óváros belsejében. Ízlésesen van felújítva, tehát sikerült elkerülni a régi hotelekre sajnos néha jellemző kopottas hangulatot vagy giccses felújítást. Nagyon elegáns a beltér, de szerencsére hivalkodástól mentes. A személyzet közvetlen, barátságos, de nem tolakodó.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 17.
Kiváncsian vártuk a soproni hétvégét a lefoglalt Hotel Wollnerben. Mivel a belváros éppen új burkolatot kap, ezért minden fel volt túrva, de a hotelig még épp be tudtunk járni kipakolni a csomagjainkat. Nagyon kedvesen fogadtak minket, a tulajdonosok is és a recepciós hölgy is. A szobát meglátva tátva maradt a szánk.

2015. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
A klasszicista korba repített vissza, amikor elfoglaltam a szobámat. A bútorok, a felszerelés minden azt az időszakot tükrözte. A munkatársak készségesek voltak, az ebédlőben úgy érezhettem magam, mintha egy bécsi családnál lettem volna vendégségben. Kár, hogy az udvaron nem tudtam reggelizni, mert nem volt még meleg az idő.
2015. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 24.
Nagyon elegáns hely, szuper elhelyezkedéssel. A személyzet nagyon kedves volt és segítőkész.
A fürdőben lehetett volna jobb minőségű sampon és hajkondicionáló.
A reggelinél pedig friss tejet és friss gyümölcsleveket várnék el, ha 25 000 Ft-ot kérnek egy éjszakáért.
A szobák tiszták, az ágy kényelmes, ízlésesen berendezettek.

Hotel Lövér
3 nap/2 éjszaka 10.328 - 12.852,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Sopron Hotel
3 nap/2 éjszaka 28.118,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, gyermekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, erdei kirándulással, városnézéssel
Érvényes: 2020.12.24-ig
Palatinus Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.636 - 17.024,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.15-ig
Civitas Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.546,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig

Szállodák Sopronban
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Hotel Lövér Sopron
A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép...
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
Karácsony (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)

SopronX