Villa Sakura Panzió Sopron

Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Villa Sakura Panzió Sopron vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 20.a párjával járt itt
Lefoglalt szállásunkra érkeztünk,ahol hihetetlenül kedves fogadtatásban volt részünk. A szállás árában benne volt a reggeli is. Na ez egy külön történet, mert ennyire finom,változatos reggeliben rég volt részünk. A villa olyan helyen van, hogy busszal rövid idő alatt be lehet érni a belvárosba.
Villa Sakura Panzió Sopron - Külső képVilla Sakura Panzió Sopron - Külső képVilla Sakura Panzió Sopron - Külső kép
Kiváló 2017. június 14.gyerekekkel járt itt
4-en voltunk két gyerekkel, teljesen jó volt. Tiszta, rendezett volt minden, a tulajdonosok nagyon kedvesek. A reggeli nekünk ízlett, volt megfelelő választék, kérésre készítenek pl. :rántottát. Igaz szinte csak aludni jártunk a szállásra, de pihenni tudtunk, mert csendes környék és akkor a ház is csendes volt.
Kiváló 2017. június 13.gyerekekkel járt itt
Csendes helyen lévő, szép, ízlésesen berendezett panzió. Nekünk a tisztasággal sem volt semmi gondunk. Jól működő klíma is volt. Családi, kétlégterű szobában voltunk, kényelmesen elfértünk négyen. A házigazdák kedvesek voltak. Sajnos az étterem épp nem működött.
Átlagos 2016. július 31.gyerekekkel járt itt
A tulajdonos hölgy stílusa érdekes, néha sértő. Pattogva beszélt velünk. A szoba kényelmes, de nem tiszta. A fürdőszoba lefolyójában az előző vendég hajszálai díszlettek, az ágyak alatt pedig vastag porcicák. A reggeli unalmas és egyhangú volt, mindig ugyanaz. A szállás egyébként csendes helyen van, a központ 8-10 perc sétával könnyen megközelíthető.
Gyenge 2013. június 27.családjával járt itt
2013.06.hóban jártunk először és utoljára a Soproni Sakura Tavernában ebédelni a nővéremmel.A fogadtatás enyhén szólva hűvös.Az étlapon szereplő ételek nem mindegyike volt kapható.A kiszolgáló hölgy stílusa sértő ,soha így nem viselkedtek velem még étteremben.Én nem ajánlom senkinek a Sakura tavernát.