Lővér uszoda és Lővér fürdő (strand) Sopron

Így is ismerheted: Lővér fürdő - Csik Ferenc Uszoda
városi Termálfürdő közül
Termálfürdő
Lővér uszoda és Lővér fürdő (strand) Sopron
Lővér uszoda és Lővér fürdő (strand) SopronLővér uszoda és Lővér fürdő (strand) Sopron

Lővér uszoda és Lővér fürdő (strand) Sopron bemutatkozása

Nyáron a strandfürdőben szabadtéri medencékben hűsölhettek, aki pedig egy kis adrenalinlöketre vágyik, válogathat a csúszdák között. Beltéren finn szauna, valamint aroma- és fényterápiás szauna is kapott helyet a verseny-, az úszó-,  a tan-, valamint a merülőmedence mellett, de relaxálhattok a jakuzziban, vagy a lazítómedencében is.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pihenés fürdőbelépővel
Pihenés fürdőbelépővel
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

Lővér uszoda és Lővér fürdő (strand) Sopron vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat
Kihagyhatatlan 2017. július 15.gyerekekkel járt itt
Júliusban nyaralásunk alatt egy délutánt töltöttünk a strandon, nagyon kellemes a víz a medencékben, tiszta a víz is, a strand is. Mi hétköznap voltunk, nem volt zsúfoltság, de állítólag hétvégén nagyon sokan vannak. A csúszdákat mi végül nem próbáltuk ki, mert a másik medencében eljátszottuk az időt, de azok is nagyon szupernek néznek ki. A kicsi medencében egész piciknek való csúszda is van.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 8 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.
Lővér uszoda és Lővér fürdő (strand) Sopron a térképen
9400 Sopron Lővér krt. 82.
99 513 423
Éjszakai fürdőzés