Gémeskút Étterem Sukoró

121. helyezett Közép Dunántúlon - 735 étterem közül

Gémeskút Étterem Sukoró vélemények

Szerényke TOP szállásértékelő
2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Az étterembe belépve kicsit "lakodalmas táncparkett érzés" tárul elénk, de maga a hely nagyon tiszta, kulturált, az ebéd iszonyatosan nagy adag, szinte a vendégek 89%-a elcsomagoltatta, mert nagyon sokat adnak. (Még mi is, pedig farkaséhesen tértünk be) A pincérek nagyon figyelmesek, a felszolgálás gyors. Az ételek ízletesek, finomak, frissek.

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 4.
Hosszú évek óta rendszeresen járunk ide. A kiszolgálás gyors és udvarias, a pincérek folyamatosan lesik a vendégek minden kívánságát. Az ételek nagyon finomak, az adagok rendkívül bőségesek. A belső rész hangulatos, a kerthelyiségből csodás kilátás nyílik a Velencei-tóra. Csak ajánlani tudom mindenkinek, véleményem szerint a környéken általam ismert éttermek közül kiemelkedően a legjobb.

2016. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. március 17.
Az Ittjártam. hu értékelése alapján választottuk a helyet. Az étterem belső része hangulatos,a kiszolgálás udvarias, gyors, kedves. Az étel adagok bőségesek, aki "csak éhes" annak is elég egy adag frissensült és bőven jóllakik. Sötét volt mire oda értünk, de a a panorámából így is volt némi sejtésünk, világosban biztosan pazar, amit - remélem hamarosan - világosban is megcsodálhatok.

Mobilról küldte. | 2015. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 20.
Rendszeresen járunk erre a helyre ebédelni. Gyors, udvarias kiszolgálás.Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Mátyás4455 TOP egyébhely értékelő
2014. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. október 31.
Az előző hozzászóló már mindent leírt, amit tudni kell a helyről. Figyelem! Tény, hogy a pincérek évek óta ugyanazok- tehát nem átjáróház az étterem, vagyis biztos, hogy csak a legjobbak dolgozhatnak itt. Ha ma Magyarországon ez fontos egy vállalkozásban, akkor ott más "apróságok" is fontosak, pl a szakács, a tisztaság, stb.

2013. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 6.
Az étterem kerthelyiségéből pont a Velencei-tóra látni. Nagyon tisztelettudók a pincérek és mindig sürögnek forgnak,hogy mi kell a vendégnek. Ott biztos nem kell sokáig várnod,hogy odalépjenek hozzád,mert figyelnek rád. Az étel-adagok pedig ÓRIÁSIAK és nagyon finomak! Imádunk ide járni! Bárki jön hozzánk elvisszük,mert ezt nem lehet kihagyni.

Legnépszerűbb csomagok Sukoróban és környékén
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 14.380,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egy üveg borbekészítéssel, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.31.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.777 - 14.528,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2020.10.31.
Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
2 nap/1 éjszaka 10.925 - 12.825,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.10.13. - 2019.12.20.
Duna Parti Vendégházak
Szigetbecse
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.10.13. - 2020.10.13.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.980 - 23.148,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2021.01.02.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköpeny használattal, ajándék masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.03.

Szállodák Sukoró környékén
Zichy Park Hotel Sukoró
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Sukoró
Hunguest Hotel Bál Resort Sukoró
Megnyílt a Balaton első, nemzetközi standard szerint épített és üzemeltetett, négycsillagos...
Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (2 éjtől)

Gémeskút Étterem SukoróX