Gémeskút Étterem Sukoró

122. helyezett Közép Dunántúlon - 768 étterem közül

Gémeskút Étterem Sukoró vélemények

Szerényke TOP szállásértékelő
2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Az étterembe belépve kicsit "lakodalmas táncparkett érzés" tárul elénk, de maga a hely nagyon tiszta, kulturált, az ebéd iszonyatosan nagy adag, szinte a vendégek 89%-a elcsomagoltatta, mert nagyon sokat adnak. (Még mi is, pedig farkaséhesen tértünk be) A pincérek nagyon figyelmesek, a felszolgálás gyors. Az ételek ízletesek, finomak, frissek.

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 4.
Hosszú évek óta rendszeresen járunk ide. A kiszolgálás gyors és udvarias, a pincérek folyamatosan lesik a vendégek minden kívánságát. Az ételek nagyon finomak, az adagok rendkívül bőségesek. A belső rész hangulatos, a kerthelyiségből csodás kilátás nyílik a Velencei-tóra. Csak ajánlani tudom mindenkinek, véleményem szerint a környéken általam ismert éttermek közül kiemelkedően a legjobb.

2016. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. március 17.
Az Ittjártam. hu értékelése alapján választottuk a helyet. Az étterem belső része hangulatos,a kiszolgálás udvarias, gyors, kedves. Az étel adagok bőségesek, aki "csak éhes" annak is elég egy adag frissensült és bőven jóllakik. Sötét volt mire oda értünk, de a a panorámából így is volt némi sejtésünk, világosban biztosan pazar, amit - remélem hamarosan - világosban is megcsodálhatok.

Mobilról küldte. | 2015. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 20.
Rendszeresen járunk erre a helyre ebédelni. Gyors, udvarias kiszolgálás.Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2014. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. október 31.
Az előző hozzászóló már mindent leírt, amit tudni kell a helyről. Figyelem! Tény, hogy a pincérek évek óta ugyanazok- tehát nem átjáróház az étterem, vagyis biztos, hogy csak a legjobbak dolgozhatnak itt. Ha ma Magyarországon ez fontos egy vállalkozásban, akkor ott más "apróságok" is fontosak, pl a szakács, a tisztaság, stb.

2013. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 6.
Az étterem kerthelyiségéből pont a Velencei-tóra látni. Nagyon tisztelettudók a pincérek és mindig sürögnek forgnak,hogy mi kell a vendégnek. Ott biztos nem kell sokáig várnod,hogy odalépjenek hozzád,mert figyelnek rád. Az étel-adagok pedig ÓRIÁSIAK és nagyon finomak! Imádunk ide járni! Bárki jön hozzánk elvisszük,mert ezt nem lehet kihagyni.

Legnépszerűbb csomagok Sukoróban és környékén
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
2-4 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, élőzenés ünnepi vacsorával, szaunaszeánsszal, gyermekek részére húsvéti készülődéssel, gyerek Disco-val, tojáskereséssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.14.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 18.984 - 41.405,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2021.04.30.
Öreg-tó Hotel
Tata
2 nap/1 éjszaka 7.450 - 9.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.01. - 2020.12.31.
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
3 nap/2 éjszaka 13.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, választható programmal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.09. - 2020.06.03.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.965 - 24.082,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2021.01.03.
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.450 - 9.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.17. - 2020.12.20.

Szállodák Sukoró környékén
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Sukoró
Abacus Business & Wellness Hotel Sukoró
Kedvezményes ár félpanzióval (2 éjtől)
Vissza nem térítendő ár reggelivel (1 éjtől)
Húsvét (min. 3 éj)

Gémeskút Étterem SukoróX