Kicsiboszi46

Kicsiboszi46 adatlapja

Regisztráció2014.01.29
Utoljára itt2024.04.10

Kiváló 2019. augusztus 6.a párjával járt itt
Férjemmel Bükkszentkereszten nyaraltunk, ezen az oldalon találtam rá erre az étteremre. A csárda gyönyörű helyen van. A pincérek kedvesek, az ételek finomak és nagyon nagy adagot adnak, minden nap becsomagoltattuk a maradékot. Akárhányszor mentünk, épp, hogy 1-2 asztal volt szabad, ennek ellenére nagyon gyorsan megkaptuk a rendelt ételeket.
Kiváló 2014. január 29., kollégákkal járt itt
Tavaly októberben jártam Szekszárdon, a Magyar Könyvtárosok Egyesülete Zenei Szervezetének volt itt a 2 napos találkozója. Vendéglátóink este a Szász Söröző & Étterembe vittel minket vacsorázni. Remek hangulatú étterem, a pincérek minden kívánságunkat lesték. Az ételek és italok hamar az asztalunkra kerültek.
Felhasználó fényképei:
Szász Söröző & Étterem Szekszárd -
Kiváló 2016. július 23.a párjával járt itt
Párommal Egerben nyaraltunk és 1. este fedeztük fel ezt az éttermet. Utána amíg Egerben voltunk, minden este ide jöttünk vacsorázni. A kiszolgálás olyan volt, amit mindenhol elvárhatna az ember, udvarias volt minden pincér. Az ételek nagyon finomak voltak és bőséges adagot kaptunk mindenből. A kiszolgálás akkor is gyors volt, amikor többen voltak rajtunk kívül.
Felhasználó fényképei:
Peppino Pizzéria & Étterem Eger - Peppino Pizzéria & Étterem Eger - Peppino Pizzéria & Étterem Eger - Peppino Pizzéria & Étterem Eger - Peppino Pizzéria & Étterem Eger -