boogi: Élmény - Terazza Bistro-Bar Sümeg

Terazza Bistro-Bar Sümeg értékelése
2. helyezett a 13 sümegi étterem közül

Élmény

2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. július 31.
A Terazza olyan helyen van, ahol bármit csinálnak, a kert és a kilátás elviszi. Ezzel nem élnek vissza, tényleg fantasztikusak az ételek és az italok is.
A limonádétól kezdve a koktélokon át a kávéig komoly a kínálat. Ha csak inni akarsz valamit, már megéri feljönni ide.
Az ételek pedig csodásak, igazi gasztro élmény. Nincs bő választék, de elég változatos és kifinomult a kínálat. Ne a nagyi paprikás csirkéjét keresd itt, hanem nyílj ki az újra, fogadd be az ízeket, illatokat, a tájat.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni boogi felhasználót?    Igen

8330 Sümeg
Csalogány u. 7. (Báróházi u. folytatása)

2019. augusztus 10.
Szomorú, amikor hozzá nem értők húzzák le az ország legjobb éttermeinek értékelését. Olyasmit kifogásolva, amiről mindenki tudja, aki kicsit is jártas a témában, hogy kifogásolhatatlan. 1100-1200 ft egy minőségi kézműves sörre abszolút megszokott. A rövid étlap nem hiba, hanem erény. Ráadásul...