Terazza Bistro-Bar Sümeg
8330 Sümeg, Csalogány u. 7. (Báróházi u. folytatása)

Terazza Bistro-Bar Sümeg a térképen

Terazza Bistro-Bar Sümeg értékelése:

6. helyezett a 11 sümegi étterem közül
339. helyezett Közép Dunántúlon - 723 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, bár, vendéglő

Terazza Bistro-Bar Sümeg képei

Battonya
Létavértes

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szomorú, amikor hozzá nem értők húzzák le az ország legjobb éttermeinek értékelését. Olyasmit kifogásolva, amiről mindenki tudja, aki kicsit is jártas a témában, hogy kifogásolhatatlan. 1100-1200 ft egy minőségi kézműves sörre abszolút megszokott. A rövid étlap nem hiba, hanem erény.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 15.
Sajnos én nem tudok olyan jó véleményt írni a helyről,mint az előttem szólók. . . Nehezen lehet feljutni ide. Az tény,hogy gyönyörű a kilátás, szép a kertje,meg a bisztro belseje is. A kiszolgálás gyors, a kiszolgáló hölgy kedves volt, de sajnos nem tudja feledtetni az ellenérzést bennem és a páromban.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 15.
Párommal csak egy gyors frissítőre és egy kis desszertre tértünk be a Terazzaba, de ez a rövid idő is elbűvölt minket. Leginkább a kilátás volt lenyűgöző, kiváló randi helyszín igényes pároknak. Az étlapon nem szerepelt tejmentes desszert, de azonnal készítettek részemre külön egy gyümölcsös finomságot. Nagyon köszönöm a figyelmességet ezúton is!

H. Ágica TOP étteremértékelő
H. Ágica TOP egyébhely értékelő
H. Ágica TOP fotófeltöltő
2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Tettünk egy gasztro-kitérőt a sümegi Terazzában. Azért kitérőt, mert általában nem a fine dining éttermeket választom, a csárda hangulat és ételek nagyobb mennyisége jobban vonz. De kíváncsi voltam. Nem bántam meg. Gyönyörű a hely, pazar kilátás a várra, és az épület tényleg olyan, mintha Toszkánában lennénk. A személyzet rendkívül udvarias, kedves és segítőkész.

Éhenkórász TOP fotófeltöltő
2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. április 5.
Az étteremhét keretében jártunk a Terazzában. A hely hangulatos, a teraszokról lenyűgöző a kilátás a sümegi várra. 4900 Ft-ért 3 fogásos menüsort kaptunk, +2 fogás grátisz ízelítővel. A fogások jól megkomponáltak, különlegesek voltak. Tökéletes ízvilág,állag, hőmérséklet. Az étterem helyben termelt fűszerekkel dolgozik, némelyik további alapanyagot is ők termesztik.

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 23.
A sümegi várral szinte egy magasságban elhelyezkedő, csodálatos panorámával bíró elegáns étterem. Nagyon igényes mind a kert , mind az étterem kialakítása. Az étlap csak néhány fogást tartalmaz, de állandóan változik, a beszerezhető alapanyagok függvényében. A kiszolgálás figyelmes, udvarias. Az árak magasak, a helyhez és az ételek minőségéhez igazodnak.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 19.
A sümegi várral szembeni domboldalon helyezkedik el az étterem. Mediterrán hangulatú, teraszos kialakítás jellemzi, fantasztikus panorámával a várra. A konyhát egy osztrák séf vezeti. Az alapanyag választás körültekintő, a fűszereket maguk termelik, minden friss. Az étlap nem állandó, egyszerűnek hangzó ételeket ne várjunk. Igazi ínyenceknek való hely ez.

Legnépszerűbb csomagok Sümegen és környékén
Hotel Kapitány Superior Wellness
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 37.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.28. - 2020.12.19.
Park Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2020.02.29.
Hotel Forrás Zalakaros
1-2 éjszaka 7.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.15. - 2019.11.30.
Kaktusz Villa
8 nap/7 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
2019.06.01. - 2019.08.31.
Hotel Melis, Balatonlelle
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.24. - 2019.10.31.
Orwa Vendégház
2019.08.24. - 2020.08.24.

Szállodák Sümeg környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Sümeg
Palace Hotel  Sümeg
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
Őszi árvarázs (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Terazza Bistro-Bar SümegX