Terazza Bistro-Bar Sümeg
8330 Sümeg, Csalogány u. 7. (Báróházi u. folytatása)

Terazza Bistro-Bar Sümeg a térképen

Terazza Bistro-Bar Sümeg értékelése:

7. helyezett a 12 sümegi étterem közül
247. helyezett Közép Dunántúlon - 763 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, bár, vendéglő

Terazza Bistro-Bar Sümeg képei

Battonya
Létavértes

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szomorú, amikor hozzá nem értők húzzák le az ország legjobb éttermeinek értékelését. Olyasmit kifogásolva, amiről mindenki tudja, aki kicsit is jártas a témában, hogy kifogásolhatatlan. 1100-1200 ft egy minőségi kézműves sörre abszolút megszokott. A rövid étlap nem hiba, hanem erény.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 15.
Sajnos én nem tudok olyan jó véleményt írni a helyről,mint az előttem szólók. . . Nehezen lehet feljutni ide. Az tény,hogy gyönyörű a kilátás, szép a kertje,meg a bisztro belseje is. A kiszolgálás gyors, a kiszolgáló hölgy kedves volt, de sajnos nem tudja feledtetni az ellenérzést bennem és a páromban.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 15.
Párommal csak egy gyors frissítőre és egy kis desszertre tértünk be a Terazzaba, de ez a rövid idő is elbűvölt minket. Leginkább a kilátás volt lenyűgöző, kiváló randi helyszín igényes pároknak. Az étlapon nem szerepelt tejmentes desszert, de azonnal készítettek részemre külön egy gyümölcsös finomságot. Nagyon köszönöm a figyelmességet ezúton is!

H. Ágica TOP étteremértékelő
H. Ágica TOP egyébhely értékelő
H. Ágica TOP fotófeltöltő
2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Tettünk egy gasztro-kitérőt a sümegi Terazzában. Azért kitérőt, mert általában nem a fine dining éttermeket választom, a csárda hangulat és ételek nagyobb mennyisége jobban vonz. De kíváncsi voltam. Nem bántam meg. Gyönyörű a hely, pazar kilátás a várra, és az épület tényleg olyan, mintha Toszkánában lennénk. A személyzet rendkívül udvarias, kedves és segítőkész.

Éhenkórász TOP fotófeltöltő
2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. április 5.
Az étteremhét keretében jártunk a Terazzában. A hely hangulatos, a teraszokról lenyűgöző a kilátás a sümegi várra. 4900 Ft-ért 3 fogásos menüsort kaptunk, +2 fogás grátisz ízelítővel. A fogások jól megkomponáltak, különlegesek voltak. Tökéletes ízvilág,állag, hőmérséklet. Az étterem helyben termelt fűszerekkel dolgozik, némelyik további alapanyagot is ők termesztik.

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 23.
A sümegi várral szinte egy magasságban elhelyezkedő, csodálatos panorámával bíró elegáns étterem. Nagyon igényes mind a kert , mind az étterem kialakítása. Az étlap csak néhány fogást tartalmaz, de állandóan változik, a beszerezhető alapanyagok függvényében. A kiszolgálás figyelmes, udvarias. Az árak magasak, a helyhez és az ételek minőségéhez igazodnak.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 19.
A sümegi várral szembeni domboldalon helyezkedik el az étterem. Mediterrán hangulatú, teraszos kialakítás jellemzi, fantasztikus panorámával a várra. A konyhát egy osztrák séf vezeti. Az alapanyag választás körültekintő, a fűszereket maguk termelik, minden friss. Az étlap nem állandó, egyszerűnek hangzó ételeket ne várjunk. Igazi ínyenceknek való hely ez.

Legnépszerűbb csomagok Sümegen és környékén
Hotel Kapitány Superior Wellness
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 32.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.02. - 2020.12.19.
Akadémia Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.975 - 11.975,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, ellátás nélkül, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.01.18. - 2020.12.23.
Hotel Margaréta
3 nap/2 éjszaka 12.600 - 13.680,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
2018.06.14. - 2020.08.31.
Papp Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.01.17. - 2021.01.17.
Ganz Családi Üdülő Balatonszárszó
Balatonszárszó
2 nap/1 éjszaka 6.417,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, teljes panzióval, parkolással
2020.06.17. - 2020.08.23.
Tea Apartman
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.17. - 2021.01.17.
Hotel Bakony
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 8.138 - 36.539,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
2019.03.11. - 2021.12.29.
Ensana Thermal Hévíz
3 nap/2 éjszaka 20.700 - 25.875,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőrészleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.26. - 2020.12.22.

Szállodák Sümeg környékén
Hotel Viktória Sümeg
Palace Hotel  Sümeg
Hunguest Hotel Pelion  Sümeg
Valentin nap (min. 2 éj)
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

Terazza Bistro-Bar SümegX