Sümegi Afrikárium Sümeg

Ensana Thermal Sárvár

Sümegi Afrikárium Sümeg vélemények

2055
Átlagos 2020. október 2.egyedül járt itt
Szép őszben Sümegen barangolván ráakadtam egy feliratra, mely tudatta velem, hogy itt ér össze Magyarország meg Afrika. Ez csak felkelti az érdeklődést, nem? A vadgesztenyefák alatt szólt két idősebb ember, hogy egy csoport van bent, én meg csak pislogtam, hogy ez mit jelent, hogy nem szabad bemenni? De, lehet, csak egy csoport van bent.
Sümegi Afrikárium Sümeg - Sümegi Afrikárium Sümeg - Sümegi Afrikárium Sümeg - Sümegi Afrikárium Sümeg - Sümegi Afrikárium Sümeg - Sümegi Afrikárium Sümeg - Sümegi Afrikárium Sümeg - Sümegi Afrikárium Sümeg - Sümegi Afrikárium Sümeg - Sümegi Afrikárium Sümeg -
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 8 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.