Domínium Ház Sümeg

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Domínium Ház Sümeg vélemények

Kiváló 2013. szeptember 3.családjával járt itt
Pihentető 4 napot töltöttünk itt 2 éves kisfiunkkal. A hölgy aki fogadott roppant kedves és segítőkész volt, annak ellenére, hogy késő este érkeztünk csak meg. Tágas 4 személyes szobát kaptunk, ahova még egy kiságyat is bekészítettek nekünk. Emellett kaptunk még WC szűkítőt, és fellépőt, ami igencsak jó szolgálatot tett most önállósodó csemeténknek.
Kiváló 2013. augusztus 26.a párjával járt itt
Mi csodás 3napot töltöttünk itt, már az odafele út is gyönyörű volt és amikor odaértünk Magdika úgy örült nekünk, mint valami ezer éve nem látott jó ismerősöknek :D Nagyon kedves volt, meghívott minket 1-1kávéra, még térképet is adott mi hol található :D A szoba kicsit szűkös volt szerintem, bár a kilátás a Sümegi várra mindenért kárpótolt :) sokat néztük este az ablakból, gyönyörű volt kivilágítva!
2013. június 23.a párjával járt itt
Kellemes három napot töltöttünk el a házban. A tulajdonos hölgy nagyon készséges volt. Szép helyen,igényes környezetben található a szállás. A szoba tiszta, kellemes és csöndes volt. Mi étkezést nem kértünk,de ez nem volt nehezen megoldható feladat Sümegen. . . Ár-érték arányban nagyon jó!
Kiváló 2013. május 18.a párjával járt itt
Sok panzióban jártam már de mindközül a Dominíum ház tetszett a legjobban. A hölgy, aki vezeti a vendéglátást,hihetetlenül kedves! Megérkezésünkkor szinte tárt karokkal várt minket. Látszik rajta hogy nem csak pénzért kedves,hiszen nagyon jó áron kínálja a szobákat. A reggeli bőséges,finom.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2013. május 2.gyerekekkel járt itt
Kényelmetlen ágy és ágynemű, borzalmasan hideg a szobában még hősugárzós rásegítéssel is. Kőkemény párna, kényelmetlen ágy. Észrevételeinkre a tulajdonos hölgy válasza: ennyiért mit akarunk? Összességében puritán szállás, amely akciós áron egy alkalommal elmegy. Vissza nem mennénk. . .