ramada
Országjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság

ramada adatlapja

Mindig családdal, gyermekkel. Az igényeink is ennek megfelelőek.
Regisztráció2013.04.24
Utoljára itt2016.05.17

Szörnyű 2013. április 24.gyerekekkel járt itt
A standard és standard plus szobát csak erős idegzetűeknek ajánlom! 70-es évekbeli igénytelen kollégista feeling, koszos, büdös, az erkély korlátja életveszélyesen szétkorhadt. Tele bogarakkal, hatalmas pókokkal, dohos, retkes ágynemű, használhatatlan tv, hűtő (amiért ráadásul külön fizetni kell)70 fok a szobában, leszakadt "függöny".
2013. május 2.gyerekekkel járt itt
A hotel tökéletes. Impozáns, új, ízletes ételek. Sajnálattal olvasom az azóta felmerült sorozatos problémákról szóló beszámolókat. Ekkor mi ezeket még szerencsére nem tapasztaltuk. Ám a fürdő már akkor is lehangoló volt. Kánikulában voltunk, szerencsénkre, mert a kinti medencék kellemessé tették a nyaralást.
2013. augusztus 16.barátokkal járt itt
Előre bocsátom: a hotel csodaszép, igényes. A wellness részleggel, a szobákkal, a recepciósokkal, a takarítókkal, masszőrökkel, felszolgálókkal, tehát a kiszolgáló személyzettel tökéletesen meg voltunk elégedve. Nem olcsó hely, egy éjszaka 45. 000. - Ft-ba került két felnőttnek és egy gyermeknek.